Dead by Daylight
Věková dostupnost

Dead by Daylight

Články

Souhrn videí z tiskové konference Nintenda

Sérii konferencí z E3 zakončilo Nintendo se svým Directem, ve kterém se objevilo několik vítaných překvapení, návraty spousty starých známých, nové informace o zástupu očekávaných her a mnoho dalších roztomilých výtvorů. Víc než 40 nadcházejících her jsme pro přehlednost hodili do jednoho článku.

Na Switchi letos vyjde Hellblade, remaster třetího Assassina, Dead by Daylight a mnoho dalších

V noci na včerejšek byl odvysílán 35 minut dlouhý Nintendo Direct zaměřený pouze na Switch. Jediná indicie byla, že se dozvíme něco víc o Fire Emblem: Three Houses, ovšem nakonec jsme dostali pořádný nášup portů, předělávek starších her, ale i úplných novinek, které si zahrajete v průběhu letoška.

V srpnovém PS Plus řádí brutální vrah z lesa i amerického podsvětí

Pravidelná várka her pro předplatitele služby PS Plus se tentokrát trochu opozdila. O dárečcích pro Xbox víme už z počátku týdne, přičemž od včerejška je možné stahovat a pařit Forza Horizon 2 a Dead Space 3. Majitelé konzolí PlayStation museli na oznámení svých titulů čekat do půlky aktuálního týdne, přičemž vlastních her se dočkají až v úterý.

„Regulujte videohry jako tabák a alkohol,“ zaznělo v Bílém domě na schůzi s představiteli herního průmyslu

14. února Amerikou otřásla další zpráva o střelbě na střední škole, tentokrát ve floridském Parklandu, kde zahynulo 17 lidí. Zatímco Demokratická strana se po tragédii už tradičně zaměřila na problém snadné dostupnosti střelných zbraní, středobodem zájmu prezidenta Donalda Trumpa se stalo mentální zdraví a tím pádem i počítačové hry, které na něj dle některých hlasů mohou mít negativní vliv. Na nedávném mítinku v Bílém domě, kterého se zúčastnili politici, protiherní aktivisté i zástupci herního průmyslu, se propíralo téma násilných videoher, a dokonce padl názor, že by měly být regulovány „jako tabák a alkohol.“

Bleskovky

  • 2. 9. 2020 - Hororový Dead by Daylight se dočká masivního grafického vylepšení. Dorazí na nové konzole

  • 30. 5. 2019 - Horor s asymetrickým multiplayerem Dead by Daylight vychází pro Switch vychází 24. září.

  • 2. 8. 2018 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu Mafia III (PS4), Dead by Daylight (PS4), Bound by Flame (PS3), Serious Sam 3: BFE (PS3), Draw Slasher (PSV), Space Hulk (PSV), Here They Lie (PSVR) a Knowledge is Power (PlayLink).

  • 18. 10. 2017 - Nepotvrzeno: V Dead by Daylight si brzy budete moci zahrát za Freddyho Kruegera, masového vraha z Elm Street.

  • 23. 6. 2017 - PC verze multiplayerového hororu Dead by Daylight se prodalo přes 1,8 milionů kopií. Nyní hra vychází i na PS4 a Xbox One.

Hodnocení Metacritic:
71/100