zavřít

Konečně uzrál čas na Farming Simulator 19

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Právě nadešla ta chvíle, na kterou všichni milovníci simulátorů s těžkou technikou čekali. Nový díl populární série Farming Simulator je tady a s ním spousta zajímavých novinek, které vám snad dají dostatečný důvod přesedlat z předchozího ročníků. Největším lákadlem je pro jednoho značka John Deere, pro druhého možnost projet se na koni, a jiný kouká především na vylepšenou vizuální stránku. Minimálně tato vylepšení vám nabízí Farming Simulator 19.

Není času nazbyt. Pokud se s Farming Simulatorem setkáváte poprvé, doporučuji vám projít si ne příliš zábavný tutoriál, po kterém vám už nic nebrání rozjet kariéru farmáře v jednom ze tří počátečních nastavení – pro začátečníky je připravena farma s pár traktory, základním vybavení a tučným kontem, ale stejně tak se myslelo na hardcore hráče, kteří si libují ve vypracování se od samotného dna.

Farming Simulator 19 opravdu vypadá mnohem líp než jeho předchůdce, a to nejen ve smyslu modelů, textur a nasvícení, ale i animací těžké techniky (na lidi se zase nějak pozapomnělo). Počet strojů je vážně úctyhodný a bezpečně vám zamotá hlavu při výběru nových farmářských pomocníků. Zatím to vypadá, že fanoušci této série nemohou být z lehkého posunu kupředu zklamaní a nováčky čeká opravdu propracovaný simulátor. Najdete ho na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: simulace herní série farmaření

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.