Farming Simulator 19 předvádí stroje, kterými se svezete už za dva týdny
zdroj: tisková zpráva

Farming Simulator 19 předvádí stroje, kterými se svezete už za dva týdny

9. 11. 2018 9:55 | Video | autor: Patrik Hajda |

Ve skutečném světě se sice blíží zima, období těžko slučitelné s venkovním farmařením, ale herní simulace Farming Simulator 19 naštěstí nereflektuje aktuální počasí. Už 20. listopadu vyrazíte do prosluněných luk a polí zasadit a sklidit mnoho rozličných plodin. S tím vám pomůže myriáda dopravních prostředků, z nichž některé se předvádí v novém videu.

Naprostým nadšencům do farmaření jistě nedělá problém pojmenovat jednotlivé kolosy, my ostatní vezmeme zavděk stručnými popisky, které nám prozradí nejen jméno technicky vyspělého stroje, ale i jeho výkon v koních a maximální rychlost v kilometrech za hodinu.

Ve videu se seznámíte například se sklízečem bavlny Case IH Module Express 635, sklízečem brambor Varitron 470 Platinum Terra Trac značky Grimme, nebo třeba postřikovací bestií Hardi Rubicon 9000. Svou chvilku slávy si zde užije i nově příchozí John Deere 8400R, kterého ve hře doplní další zelené traktory 6M, 6R, 7R, 8R a 8RT. Pod stejnou značkou dorazí i dva kombajny T560i a S790. Ve všech případech je samozřejmostí kompatibilní vybavení.

Tyto a další stovky strojů si sami vyzkoušíte už v úterý 20. listopadu ve Farming Simulatoru 19 na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

zdroj: Archiv

Nejnovější články