zavřít

Farming Simulator 19 předvádí stroje, kterými se svezete už za dva týdny

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Ve skutečném světě se sice blíží zima, období těžko slučitelné s venkovním farmařením, ale herní simulace Farming Simulator 19 naštěstí nereflektuje aktuální počasí. Už 20. listopadu vyrazíte do prosluněných luk a polí zasadit a sklidit mnoho rozličných plodin. S tím vám pomůže myriáda dopravních prostředků, z nichž některé se předvádí v novém videu.

Naprostým nadšencům do farmaření jistě nedělá problém pojmenovat jednotlivé kolosy, my ostatní vezmeme zavděk stručnými popisky, které nám prozradí nejen jméno technicky vyspělého stroje, ale i jeho výkon v koních a maximální rychlost v kilometrech za hodinu.

Ve videu se seznámíte například se sklízečem bavlny Case IH Module Express 635, sklízečem brambor Varitron 470 Platinum Terra Trac značky Grimme, nebo třeba postřikovací bestií Hardi Rubicon 9000. Svou chvilku slávy si zde užije i nově příchozí John Deere 8400R, kterého ve hře doplní další zelené traktory 6M, 6R, 7R, 8R a 8RT. Pod stejnou značkou dorazí i dva kombajny T560i a S790. Ve všech případech je samozřejmostí kompatibilní vybavení.

Tyto a další stovky strojů si sami vyzkoušíte už v úterý 20. listopadu ve Farming Simulatoru 19 na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: simulace herní série farmaření

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.