zavřít

Slečna na koni vám předvede, jak to chodí na její farmě ve Farming Simulator 19

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Farming Simulator 19 není jen o orání, kultivování, sázení, hnojení a sklízení různých plodin. Správný farmář rozhodí své sítě, kde je to jen možné. Dobře, metafora se sítěmi je trochu scestná, protože rybář se z vás zatím nestane. Ale pokud jste odjakživa toužili po vlastních kravičkách, prasátkách, ovečkách a kuřátkách, pak vás náplň nového farmářského simulátoru uspokojí.

Podobný příběh platí o dopravních prostředcích. Dvoustopá vozidla jsou samozřejmostí – auta, traktory, kamiony a různé těžko pojmenovatelné stroje nemohou na pořádné farmě chybět. Avšak nově můžete doslova osedlat koně a na jeho hřbetě obstarávat záležitosti, které se obejdou bez motorizovaných prostředků s úložným prostorem. Kůň zároveň používáním sílí a časem ho můžete střelit movitým zákazníkům.

Celkem si pro vás tvůrci ze studia Giants Software připravili přes 300 licencovaných strojů, mezi kterými poprvé nechybí značka John Deere. Nová tažná zařízení vám pomohou s převozem koní a dobytka, ale i se sklizní nových plodin, jako je bavlna a oves. Farming Simulator 19 dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One 20. listopadu.

Tagy: simulace herní série farmaření

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.