Farming Simulator 19 má datum vydání a nové video o procesu pěstování
zdroj: tisková zpráva

Farming Simulator 19 má datum vydání a nové video o procesu pěstování

22. 9. 2018 11:41 | Video | autor: Patrik Hajda |

Farmářské simulátory spolu s těmi s kamionovou přepravou, u mě platí za vrcholové tituly v pomyslném subžánru odpočinkových her. Až se tedy v listopadu dosyta nabažím autentického života drsného kovboje a akční přestřelky se mi začnou zajídat, rád si odběhnu za volant obřího stroje, zorám několik polí, zaseji pšenku, pohnojím a po pár měsících svůj odpočinek zpeněžím, abych opět až do zblbnutí jezdil sem a tam po poli s různými zařízeními za traktorem. Přidáte se?

Farming Simulator 19 jsem měl možnost vidět v běhnu už na letošní E3, z čehož jsem sepsal vlastní dojmy. Doprovodný trailer tehdy představil nový milník pro sérii, tedy zahrnutí slavné značky John Deere. Dnes tu máme další video, které se soustředí na různé činnosti spojené s životem osamělých farmářů.

V traileru níže nejsou k vidění jen ikonické zelené traktory, ale i modré New Hollandy a opět tedy zelené Fendty. Záběry se soustředí na orání, kultivování, setí i sklízení různých plodin, mezi kterými nově naleznete bavlnu a s ní spojené stroje.

zdroj: Archiv

Heslo hry „farmař jako nikdy předtím“ samozřejmě evokuje dosud největší díl série, který nabídne přes 300 kusů zemědělské techniky od mnoha licencovaných značek – Case IH, Challenger, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a další, včetně těch výše jmenovaných.

Farming Simulator 19 vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One 20. listopadu. Pokud máte zálusk na minulý díl, najdete ho na Steamu ve velké slevě spolu s dalšími hrami od vydavatelství Focus Home Interactive.

Nejnovější články