DARK (2013)

DARK (2013)

Články

Vyšel nový LEVEL 232 za 99 Kč - co vás v něm čeká a nemine

Návrat Levelu z krátkého pobytu v říši mrtvých se podle vašich ohlasů vydařil. Míra povzbuzujících vzkazů, ale i konstruktivních připomínek nás potěšila a motivovala při tvorbě čísla 232, které je právě ode dneška k dostání po celé České republice, a od pondělí příštího týdne i na Slovensku.

Dark ukazuje hypnotické schopnosti hlavního hrdiny

Je cosi zvláštního na Dark. Na jednu stranu hra slibuje stealth akci, dokonce bez jakýchkoliv...

Upíří stealth akce DARK představuje zvláštní schopnosti

O DARK, stealth akci s jedním velmi opatrným upírem, nějakou dobu nebylo slyšet. Nyní se hra znovu připomíná trailerem, který předvádí schopnosti vašeho moderního krvesaje, který podle všeho nechce otevřeně vládnout světu (to by se jinak neplížil), ale na druhou se snad ani neblyští na slunci (ale to nemáme tak úplně potvrzené). Na záběrech videa je jasně vidět, že schopnosti odpovídají tomu, co bychom od stealth žánru čekali.

Upírská stealth akce Dark se připomíná v novém traileru

Vydání stealth akce s úpírskou tématikou jménem Dark se blíží, a tak se vývojáři ze studia Realmforge vytasili s novým trailerem. A byť se hra nesnaží o realistický vzhled a trošku to připomíná vizuál adventury The Walking Dead, trailer hře moc dobrou vizitkou nedělá. Grafika i přes značnou stylizaci nevypadá nijak skvostně a ty animace... Jako by vypadly z nějaké hry pro minulou generaci konzolí. Minimálně tohle se tady tvůrcům moc nepovedlo a mohli to v traileru nějak zamaskovat.

DARK bude čistá stealth akce - na zbraň si v ní nesáhnete

Lukášovo hodnocení prezentace upírské stealth akce DARK na letošním Gamescomu bylo sice dosti rezervované, ale rozhodně projektu a jeho tvůrcům z Realmforge Studios přiznává jisté kvality. Třeba už jen samotný fakt, že vytváří čistou stealth hru, kde do rukou nedostanete jedinou střelnou zbraň, je nutné ocenit, protože na to si v dnešní době troufne málokdo.

GC 2012 dojmy: upírská stealth akce Dark

I letos jsme si na Gamescomu vytkli za jeden z cílů slídit po méně načančaných koutech "business area" a hledat skryté herní poklady, kterým se pro omezený rozpočet distributora nemůže dostat takové pozornosti. Nejde o žádnou zevrubnou detektivní práci, ale prosté otravování na každém stánku, ze kterého od pohledu nečpí pětistá variace na korejské F2P MMO (pokud mezi nimi lze najít nějaké klenoty, není to v našich silách). Přesně takhle jsme zaotravovali u domácích Kalypso, kde se ukrývala mimo jiné i slibně se tvářící upírská stealth akční adventura Dark.
Hodnocení
GAMES.cz
3/10
Datum recenze:
16. července 2013
Recenze