zavřít

Upírská stealth akce Dark se připomíná v novém traileru

Windows Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vydání stealth akce s úpírskou tématikou jménem Dark se blíží, a tak se vývojáři ze studia Realmforge vytasili s novým trailerem. A byť se hra nesnaží o realistický vzhled a trošku to připomíná vizuál adventury The Walking Dead, trailer hře moc dobrou vizitkou nedělá. Grafika i přes značnou stylizaci nevypadá nijak skvostně a ty animace... Jako by vypadly z nějaké hry pro minulou generaci konzolí. Minimálně tohle se tady tvůrcům moc nepovedlo a mohli to v traileru nějak zamaskovat.

Samotná hratelnost pak ničím, dle záběrů, extra nevyniká a v některých chvílích připomíná Deus Ex: Human Revolution - kradmý pohyb v industriálních a kancelářských prostorech, schopnosti pro rychlejší pohyb a pozorování nepřátel skrze zdi... A nechybí samozřejmě ani Wilhelm scream. Něco jako Deus Ex v upírském kabátku by mohla být zajímavá věc, jen aby hratelnost nebyla stejně zastaralá jako grafika a animace. Dark by měla vyjít na Xboxu 360 a PC ve druhém kvartále letošního roku.

Tagy: Trailer stealth akční upíři

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.