Corruption 2029

Corruption 2029

Články

Nejhorší hry roku 2020 podle Games.cz

Když se to vývojářům nepovede

Máte rádi XCOM a obří rotačáky? Corruption 2029 vyjde co nevidět

Tvůrci překvapivě výborné strategie Mutant Year Zero kašlou na nějaké komplexní marketingové plány a měsíce napínání pomocí vymazlených trailerů. Oni prostě přijdou, prohlásí: „Hele, děláme na nové hře, za týden bude venku,“ a jak řeknou, tak i udělají. Do vydání xcomovské Corruption 2029 zbývá už jen pár dní, takže se pojďme podrobně podívat, co je zač.

Další hrou od tvůrců Mutant Year Zero je dystopická tahovka Corruption 2029

Norské studio The Bearded Ladies nikdo nemusí učit, jak dělat tahovky, rozhodně by jim ale někdo měl poradit, jak se dělá marketing. Jejich nová hra totiž vychází už příští týden a ještě o ní nikdo neslyšel. V Corruption 2029 se namísto humanoidních zvířátek ujmete supervojáků, kteří musí osvobodit Ameriku ze spárů diktatury, takže se víc než Mutant Year Zero blíží XCOMu, ale nebojte, důraz na stealth prý zůstane zachován.

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
64/100
Datum recenze:
26. února 2020
Recenze