Conan Exiles

Conan Exiles

Články

Funcom chystá velké rozšíření ke Conan Exiles a do Duny hodlá investovat 1,1 miliardy korun

Ve společnosti Funcom se toho poslední dobou děje opravdu hodně. Pracuje se na mnoha hrách se značkou Conan, připravuje se očekávané MMO ze světa Duny a čínský Tencent je připravený koupit 100% podíl ve firmě. Poslední finanční zpráva odhalila drobky informací o současných i chystaných projektech vydavatelství Funcom.

Čínský Tencent se chystá koupit Funcom, ostatní projekty ustoupí Duně

Čínský gigant Tencent s investicemi ve světových studiích jako Riot, Epic Games, Ubisoft a Paradox je krůček od zakoupení norského studia Funcom. Čínský investor už vlastní 29 % všech akcií studia zaměřeného na onlinové hry a nabídl všem ostatním akcionářům odkoupení jejich akcií za vyšší cenu. Cílem je stát se jediným akcionářem společnosti, tedy jejím vlastníkem. A Funcom je nadšený.

Nejnovější update pro Conan Exiles přináší jízdu a boj v sedle

MMO Conan Exiles se do povědomí hráčů zapsalo nastavitelnou velikostí penisu a nedávno u příležitosti prvních narozenin taky bronzovými sochami s Arnoldem Schwarzeneggerem. Oproti tomu se zdá být nový update poněkud přízemní – nyní si totiž můžete ochočit divoké koně a pak je trénovat, jezdit na nich a taky na nich samozřejmě i bojovat. Hyjé!

Funcom chystá hru podle kultovní Duny

Funcome, proč? Proč mi to děláš? Doteď pamatuji, jak strašně mě zklamalo, když se z oznámení „nového Conana“ vyklubal survival Conan Exiles. No a když na mne vykoukne, že Funcom se chce pustit do univerza Duny, tak se o pár řádků a vteřin nadšení později dozvím, že vlastně půjde o to samé.

Conan Exiles slaví jeden rok a přidává sochy Arnolda Schwarzeneggera

Už od představení Conan Exiles jsem brblal, že tohle není herní verze Conana, po které bych toužil. Nicméně, Funcomu se naskočení na vlnu survivalů bez diskusí vyplatilo. Už v červenci minulého roku se hra stala největším titulem Funcomu s prodejem 1,4 milionu kopií a dá se čekat, že toto číslo nadále roste. Rok od vydání plné verze tedy Funcom oslavuje hned několika způsoby.

Bleskovky

  • 7. 5. 2018 - Video: Gameplay záběry z PS4 verze hry Conan Exiles.

  • 23. 10. 2017 - Conan Exiles nevyjde v prvním, ale až ve druhém čtvrtletí příštího roku.

  • 14. 8. 2017 - Video: První gameplay záběry z Xbox One verze hry Conan Exiles.

  • 20. 3. 2017 - Switch verze hry Conan Exiles není v plánu. Na Xbox One již nyní beží dobře, ale ještě je nutné poupravit ovládání. 

  • 19. 12. 2016 - Video: Hodina gameplay záběrů ze survival titulu Conan Exiles.

  • 21. 3. 2016 - Souboje v MMORPG Conan Exiles se nechají inspirovat herní sérií The Elder Scrolls a Dark Messiah of Might and Magic.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
28. května 2018
Recenze