Command & Conquer Generals: Zero Hour
Věková dostupnost

Command & Conquer Generals: Zero Hour

Články

Nejlepší modifikace pro Command & Conquer: Generals

Real-time strategie se dnes nacházejí tak trochu ve stavu klinické smrti - občas se jejich EEG malinko zachvěje, i nové hry však silně čerpají z nostalgie a recyklují staré nápady. Málokdy navíc zůstanou v paměti po delší dobu. Fanouškům žánru proto možná přijde vhod návrat do starých časů - k jedné z nejlepších her žánru, C&C: Generals. Vybrali jsme tři zásadní modifikace a hrst doplňkových, které rozhodně stojí za pozornost.

Charitativní Humble Origin Bundle 2 nabízí první dva díly Dragon Age či C&C: Generals

Již podruhé mají vášniví sběratelé možnost ve spolupráci s Humble Bundle doplnit si svoji sbírku EA titulů. Electronic Arts se totiž podruhé pustili do spolupráce s HB a výsledkem je Humble Origin Bundle 2, který do začátku nabízí pětici titulů okamžitě a čtyři další pro ty, kteří se rozhodnou pokořit aktuální průměrnou částku. Celkový výtěžek opět míří na charitu, EA si z prodeje nevezme, stejně jako minule, ani korunu. Je jen otázkou, zda prodej toho balíčku předčí ten první – tehdy výprodej přinesl závratných 200 milionů korun. 

Nezávislý rozcestník: zábava pro moderní stratégy

Bourák Obama, Medvěděv a „Get To The Choppa!!!“ Arnold Schwarzenegger mají jasno: vsází na Revoluci Command & Conquer: Generals od TipaIvana. Arniemu by se ale nepochybně líbila i taktická akce Recruits, která si pro 21. herní století umně půjčuje od takových pecek jako Cannon Fodder a Commandos. Ano, dnešní rozcestník je strategický!
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
23. října 2003
Recenze