Cities: Skylines - Snowfall

Cities: Skylines - Snowfall

Články

Výhodný balíček nabízí Cities: Skylines a spoustu rozšíření

Přírodní katastrofy, univerzity, koncerty

V půlce února zasype vaše město sníh... alespoň v Cities: Skylines

Zima se blíží. Minimálně skrze datadisk Snowfall pro Cities: Skylines, který přinese právě sněhovou nadílku a z ní pramenící problémy v infrastruktuře města. Colossal Order už oznámili datum vydání nejnovější expanze jejich úspěšné budovatelské strategie – 18. února. Takže si připravte pluhy a šetřete na další elektrárny.

Když padá sníh, musíte v Cities: Skylines nasadit sněžné pluhy a tramvaje

Se zimou nepřichází jen sněhuláci, ale také problémy s dopravou, což vám může nadělat spoustu vrásek - zvlášť když jste starosta města. Právě problémům se zimním počasím se má věnovat nedávno oznámený datadisk Snowfall pro Cities: Skylines, který přibližuje obsáhlý traktát od vývojářů na fórech hry.

Datadisk Cities: Skylines – Snowfall zasype vaše města sněhovou nadílkou

V pořadí druhý datadisk pro skvělou strategii Cities: Skylines (ostatně, ocenili jsme ji jako nejlepší strategii uplynulého roku) nese název Snowfall a tím jasně naznačuje, co bude jeho obsahem. Nově se ve hře objeví teplota a s ní i výkyvy počasí, především směrem k nule a ještě níže. Mráz a sníh dokáží vaší městské infrastruktuře pořádně zatopit. Kromě sněhu bude skrze bezplatný update do hry přidán i kosmetický efekt mlhy a deště, nicméně nás teď zajímá sněhové peklo, které může vaši metropoli díky Snowfallu postihnout.