V půlce února zasype vaše město sníh... alespoň v Cities: Skylines
zdroj: Archiv
Novinky

V půlce února zasype vaše město sníh... alespoň v Cities: Skylines

4. 2. 2016 10:45 | autor: Aleš Smutný |

Zima se blíží. Minimálně skrze datadisk Snowfall pro Cities: Skylines, který přinese právě sněhovou nadílku a z ní pramenící problémy v infrastruktuře města. Colossal Order už oznámili datum vydání nejnovější expanze jejich úspěšné budovatelské strategie – 18. února. Takže si připravte pluhy a šetřete na další elektrárny.

S příchodem zimy samozřejmě vzroste spotřeba energie, protože vaši občané potřebují vytápět své drahocenné domovy. Takže pokud nemáte dostatečnou rezervu v energetické distribuci, čekejte menší kolaps systému. Ten vás čeká i v oblasti dopravy, protože sníh bude zasypávat silnice a tím znesnadňovat průjezd. Naštěstí můžete do ulic poslat své zbrusu nové sněžné pluhy a případně soustředit městskou dopravu na tramvaje, kterým sníh nevadí.

Nebude to ale jen o zátěži, kromě toho, že vaše města budou pod sněhem vypadat úplně jinak dostanete i možnost stavět speciální zábavní parky apod, takže se zimou nepřijdou jen potíže. Společně s vydáním Snowfallu vyjde zdarma update, v němž najdete kosmetické efekty sněhu a deště společně s dalšími, dosud neoznámenými prvky.

zdroj: Archiv

Nejnovější články