Call of Juarez: Gunslinger
Věková dostupnost

Call of Juarez: Gunslinger

Články

Call of Juarez vstává z mrtvých a vyzývá Red Dead Redemption II

Stojíme snad na prahu nové éry westernových her? Vůbec bych se nezlobil. Red Dead Redemption II je za dveřmi, Desperados 3 přislíbené, a teď se k těmto legendám přidává i (až na jednu botu) povedená série stříleček Call of Juarez. 

Téměř celá série Call of Juarez je po neobjasněném zmizení zpátky na Steamu

Zhruba před měsícem se objevila nečekaná zpráva o postupném mizení her westernové série Call of Juarez ze Steamu. Oficiálních informací jsme se bohužel nedočkali, ale dá se předpokládat, že v tom sehrálo svou roli vypršení licence na straně vydavatele, tedy Ubisoftu. Nyní jsou hry zpět. Tedy až na jednu. Její absence vás ale nebude mrzet.

Nezávislí vývojáři se bojí nového systému vracení her na Steamu

Oznámení Valve, že na Steamu zavádí nový systém "reklamace" zakoupených her (viz náš článek), je veskrze pozitivní, minimálně z pohledu uživatele. Z vývojářské komunity už ovšem natolik souhlasné reakce neslyšíme, byť se žádné základy společnosti nehroutí. Primárně tvůrci krátkých her mají obavy, že to může vést k výraznému zásahu do tržeb a hlavně vnímání délky hry jako měřítka kvality. Nový systém totiž nabízí možnost hru vrátit do 14 dnů od koupě, pokud tedy nebyla hrána déle, jak dvě hodiny.

Bleskovky

  • 3. 4. 2018 - Z nabídky Steamu, Xbox Live i PSN byly odstraněny tituly Call of Juarez: The Cartel a Call of Juarez: Gunslinger.

  • 28. 5. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 3. června zdarma hry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4), Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition (PS4), Call of Juarez: Gunslinger (PS3), Cloudberry Kingdom (PS3), Futuridium (PS4 / PSV) a Super Exploding Zoo (PS4 /