Máte námět či připomínku? Napište nám
Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Články

Crossplay Call of Duty ovládli cheateři. Konzolisté ho na protest vypínají

Nejenže mají ve střílečkách PC hráči nad gamepadisty výhodu snazšího míření na myši, ale ještě k tomu si mnohem snáz mohou dopomáhat různými externími programy. A free-to-play hry obecně podvodníky lákají o to víc, že po případném zákazu nepřijdou o peníze za danou kopii, zatímco hráči z konzolí na podobné praktiky nejsou moc zvyklí. Je to velmi dobře patrné na příkladu nového Call of Duty.

Velké změny v Call of Duty: Warzone. Místo tříčlenných týmů se hraje ve čtyřech

Aktualizace (10.4., 10:00): Trojičky nakonec nechyběly dlouho. Vývojáři vyslyšeli nářek hráčů, kteří byli zvyklí hrát Warzone ve třech, a mód trojic v nejnovějším updatu opět přidali, takže si teď battle royale můžete zahrát o samotě, ve třech nebo ve čtyřech. Jen nevíme, jestli s námi trojičky zůstanou i nadále, nebo jde pouze o krátkodobý přídavek, který má za cíl utišit naštvané fanoušky.

O víkendu si můžete zadarmo zahrát multiplayer Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Warzone trhá rekordy a zdá se, že v době koronavirové krize si tuhle battle royale chtějí zahrát snad úplně všichni – samozřejmě do značné míry i proto, že je zdarma, na rozdíl od původní Call of Duty: Modern Warfare s její kampaní a klasickým multiplayerovým módem. Activision ovšem hodlá potěšit všechny, kdo by si chtěli vyzkoušet i něco jiného než přežívání ve stále menším kruhu, a o víkendu nabídne multiplayer zdarma pro všechny.

Call of Duty: Warzone má rychlejší start než Apex Legends a Fortnite

Call of Duty: Warzone, samostatná battle royale vycházející z Call of Duty: Modern Warfare, má za sebou jeden celý den. A podle všeho velice úspěšný den, alespoň co se počtu hráčů týče. V následujících dnech rozhodně nebude o spoluhráče a protihráče nouze.

Dnes večer vypukne vřava ve free-to-play battle royale Call of Duty: Warzone

Asi nejhůř utajovaná hra letošního roku se po nespočtu úniků konečně dočkala oficiálního představení. Battle royale Warzone vycházející z Call of Duty: Modern Warfare se za pár hodin zpřístupní všem majitelům základní hry, ale už dnes večer bude zdarma úplně pro všechny. A vypadá to, že půjde o ten správný, nefalšovaný chaos.

Activision pořádá hon na člověka, který prozradil battle royale pro Call of Duty: Modern Warfare

Herní společnosti jsou na úniky informací poměrně citlivé. Nejinak je tomu v případě Activisionu, jemuž se nepodařilo ututlat existenci battle royale pro Call of Duty: Modern Warfare. Videa z nadcházejícího módu Warzone mizí z YouTube i z dalších sítí pro sdílení videí a společnost teď pátrá po vynašeči, který s informacemi přišel jako první – a to i přesto, že se o existenci tohoto módu spekulovalo ještě před vydáním nejnovějšího dílu populární střílečky.

Bleskovky

  • 15. 4. 13:00 - Čerstvý patch pro Call of Duty: Modern Warfare a Warzone kromě opravy chyb protočí herní módy a přidává nové playlisty.

  • 2. 4. 11:00 - Call of Duty: Modern Warfare se v brzké době dočká dvou multiplayerových map z předchozích MW.

  • 5. 2. 16:00 - Hráči Call of Duty: Modern Warfare přispěli na nápravu škod napáchaných australskými požáry přes 36 milionů korun.

  • 23. 1. 15:00 - Včerejší update pro Call of Duty: Modern Warfare vám může rozbít uložená data, Infinity Ward nedoporučují ho stahovat a počkat na opravu.

  • 20. 11. 2019 - Nový patch pro Call of Duty: Modern Warfare potřetí oslabuje přesílenou brokovnici 725.

  • 24. 10. 2019 - Potřebujete zítra volno z práce kvůli hraní Call of Duty: Modern Warfare? Activision pro vás má neschopenku.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
4. listopadu 2019
Recenze