Call of Duty Elite

Call of Duty Elite

Články

CoD: Elite bude od vydání Black Ops 2 zcela zdarma

Zatímco o PC verzi služby Call of Duty: Elite si mohou hráči nechat stále jenom zdát, konzoloví hráči se mohou těšit, že se jim společně s Call of Duty: Black Ops 2 zpřístupní bezplatně všechny prvky, které CoD: Elite nabízí a do nynějška byly k dispozici pouze za poplatek. Ty hlavní vám odprezentují vývojáři z Treyarchu na videu po rozkliku, ale ve zkratce jsou to: rozšířená podpora klanů včetně předvýběru klanu pro vás nejvhodnějšího, rozšířené hráčské statistiky včetně možnosti do puntíku kopírovat loadout libovolného hráče ze hry, vylepšená CoD: Elite TV s podporou tabletů a konečně je to podpora Zombie módu v podobě sledování kompletních statistik.

Call of Duty Elite roste, službu platí už přes 2 miliony hráčů

Neustále rostoucí prodeje Call of Duty reflektuje také neustále rostoucí služba Call of Duty Elite. Pro někoho zpočátku kontroverzní věc, která se ukázala být nakonec jen docela normální a příjemnou službou navíc, se těší úspěchu a pomalu, ale jistě roste. Call of Duty Elite využívá už přes 12 milionů hráčů. Z nich si za službu platí přes 2,3 milionu hráčů. To jsou čísla k červenci letošního roku. V dubnu to bylo 10 milionů zaregistrovaných a 2 miliony platících a v lednu tohoto roku 7 milionů zaregistrovaných a 1,5 milionu platících.

Chystá EA konkurenci Call of Duty: Elite?

EA a DICE údajně chystají novou službu Battlefield Premium, která by měla zajistit stálý přísun obsahových balíčků a postupně do série Battlefield přidávat unikátní předměty. Informoval o tom server MP1st, podle něhož se služba spustí 4. června a bude představovat nepřímou konkurenci Call of Duty: Elite.

Activision je silný v kramflecích díky Skylanders

Nastal ten čas v roce. Všechno se zelená, holky berou sukně, alergici útokem lékárny a firmy vydávají své finanční výsledky za první kvartál. Nás teď zajímá to poslední. V lékárně jsem už byl a sukně omrknu cestou z redakce. Po EA a dalších známých se svými finančními výsledky pochlubila i Activision Blizzard. A nepřekvapivě se, na rozdíl od spousty ostatních, nemá za co stydět. Activision se za první kvartál letošní roku dařilo nad očekávání. Největšími tahouny jsou samozřejmě Call of Duty a World of WarCraft, ale na vrchol se pomalu škrábou jedny zajímavé potvůrky...

CoD Elite: verze pro tablety mají přednost před PC

Jednoho dne se Call of Duty: Elite na PCčku dočkáme. Snad. Activision to při oznámení slíbil, ale skutek jaksi utek. Alespoň zatím teda utíká. Activision pořád tvrdí, že PC verze vyjde a že bude stát za to čekání. “Bohužel vám nemohu říct nic nového. Pořád na tom pracujeme, ale zatím nevíme datum vydání. Je to náročné na vývoj,” řekl anglickému Eurogameru Noah Heller, producent z Activisionu. V současné době se ale tvrdě maká na verzi pro tablety a zdá se, že tabletová verze má před PC verzí přednost.

Call of Duty: Elite uvádí klanové operace

Všichni prémioví členové konzolového Call of Duty: Elite se mohou ode dneška zúčastnit tzv. klanových operací. Stačí, aby si lídr skupiny rozklikl sekci Compete a vybral si z menu Clan Operations. U každé konkrétní mise dopředu zjistíte, kolik může váš tým získat klanových zkušeností, začátek i konec dané operace a samozřejmě všechny ceny, odznáčky i skóre, které váš tým doposud získal.