zavřít

CoD Elite: verze pro tablety mají přednost před PC

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jednoho dne se Call of Duty: Elite na PCčku dočkáme. Snad. Activision to při oznámení slíbil, ale skutek jaksi utek. Alespoň zatím teda utíká. Activision pořád tvrdí, že PC verze vyjde a že bude stát za to čekání. “Bohužel vám nemohu říct nic nového. Pořád na tom pracujeme, ale zatím nevíme datum vydání. Je to náročné na vývoj,” řekl anglickému Eurogameru Noah Heller, producent z Activisionu. V současné době se ale tvrdě maká na verzi pro tablety a zdá se, že tabletová verze má před PC verzí přednost.

Tvůrci mají totiž v hlavě ideu “dvou obrazovek,” kdy člověk aktivně hraje Call of Duty a tablet má se zapnutou aplikací třeba na klíně a čas od času tak bude moci nakukovat do CoD: Elite pohodlně během hraní. Ohledně PC verze prý Heller dostává několik emailů denně: “Máme oddané fanoušky, kteří se nebojí říct svůj názor. A my pro ně chceme to nejlepší. Nemůžeme je nechat čekat takhle dlouho, a pak vydat něco, co nebude kvalitní,” dodal Heller.

Tagy: Call of Duty (série) služba

Zdroje: Eurogamer UK

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.