Caesar IV
Věková dostupnost

Caesar IV

Články

Na GOGu probíhají velké týdenní slevy, ke svému nákupu dostanete Double Dragon Trilogy

Léto je už tradičně největším svátkem snad všech hráčů. Jde totiž o období, kdy se dva giganti Steam a GOG předhánějí v počtu zlevněných titulů a výši samotných slev. Jen ať se klidně perou, protože z toho těžíme převážně my. Byť asi počet zlevněných titulů kraluje na straně Steamu, GOG na druhou stranu nabízí v tomto případě hned tři hry zdarma k vašemu prvnímu letnímu nákupu.

Caesar IV - dotáhněte to až na Cézara

Začátkem října by se u nás měla začít prodávat (kompletně v češtině - předobjednávka) nová hra studia Tilted Mill Entertainment - Caesar IV, která navazuje na slavnou sérii budovatelských strategií.

Caesar IV - první dojmy

Už jen pár týdnů nás dělí od pokračování legendární budovatelské strategie. Sice po strádavém čekání, ale co... vždyť ani Řím nebyl postaven za jeden rok. Vyzkoušeli jsme téměř hotovou hru - jak se nám líbila?

Caesar IV - na co se připravit?

Společnost Vivendi Universal vypustila druhý trailer (15 MB) a deset nových screenshotů z očekávané budovatelské strategie Caesar IV, kterou ve svých dílnách kutí vývojáři z Tilted Mill Entertainment, aby ji stihli uvést na pulty obchodů letos v září.

Caesar IV - éra velkých vládců přichází

Ani budovatelská strategie Caesar IV nechyběla na letošní E3.

Budovatelská strategie Caesar IV

A máme tu další zprávu, která jistě potěší příznivce žánru budovatelských strategií.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
28. prosince 2006
Recenze