zavřít

Caesar IV - dotáhněte to až na Cézara

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem října by se u nás měla začít prodávat (kompletně v češtině - předobjednávka) nová hra studia Tilted Mill Entertainment - Caesar IV, která navazuje na slavnou sérii budovatelských strategií.

Ještě to není ani měsíc, co jste si ji mohli vyzkoušet v hratelném demu. Dnes vám můžeme pro změnu nabídnout pár nových screenshotů.


Z toho, co o této hře dosud víme, se zdá, že Caesar IV v zásadě zachovává základní principy managementu svých předchůdců, může se však pyšnit úplně novou grafikou. Tilted Mill vsadili na 3D engine, vnášející do hry celý jeden nový rozměr a podporující celou řadu moderních efektů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.