Burnout: Revenge
Věková dostupnost

Burnout: Revenge

Články

EA vypíná online servery, i ty placené Online Passem

Byla to samozřejmě jen otázka času, teď ale může potenciálně přerůst v ožehavou kauzu. EA totiž potichu vypínají online servery pro několik svých titulů, včetně her, jejichž multiplayer k hraní vyžadoval placený Online Pass.

Vylepšený Burnout: Revenge pro Xbox 360

Burnout: Revenge pro PS2/Xbox nazval Franta Fuka nejrychlejšími, nejadrenalinovějšími a nejakčnějšími závody, takže jsem docela zvědav, jaká ještě silnější slova najdou recenzenti pro chystanou verzi na Xbox 360, která bude v mnoha ohledech vylepšená.

Více infa o konzolovém Burnout: Revenge

Tohle pro podzim nachystané, velice slibně vyhlížející arkádové závodění skrze přeplněné silnice se pomalu odhaluje.

Adrenalinové závody v Burnout: Revenge

Tahle originální závodní série, jejíhož posledního dílu se chytře zmocnili Electronic Arts, představuje neuvěřitelně návykovou a neskutečně adrenalinovou jízdu v běžném provozu, takže se ve vysokých rychlostech musíte vyhnout okolním autům, abyste byli v cíli závodu ze zúčastněných co nejdříve.

Bleskovky

  • 1. 6. 2016 - Neoficiálně: Dalšími zpětně kompatibilními X360 hrami pro Xbox One budou Dragon Age II, Fight Night Round 4, Burnout Revenge, Fable Anniversary a Need for Speed: Hot Pursuit.

  • 23. 5. 2016 - Neoficiálně: Dalšími zpětně kompatibilními X360 hrami pro Xbox One se stanou Need for Speed Hot Pursuit, Skate 2, Dragon Age 2, Burnout Revenge, Fight Night Round 4, Fable Anniversary a Crackdown 2.

  • 20. 11. 2015 - Criterion Games zatím neplánuje přidat Burnout Revenge na seznam zpětně kompatibilních her.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
89/100
Datum recenze:
10. listopadu 2005
Recenze