Máte námět či připomínku? Napište nám
Více infa o konzolovém Burnout: Revenge
zdroj: Archiv
Preview

Více infa o konzolovém Burnout: Revenge

18. 4. 2005 10:10 | autor: Redakce Games.cz |

Tohle pro podzim nachystané, velice slibně vyhlížející arkádové závodění skrze přeplněné silnice se pomalu odhaluje.

Vlastníci konzolí PS2 a Xbox se podle všeho mají nač těšit, přičemž se sluší vzpomenout, že třetí kapitola má za sebou řadu prestižních ocenění. Tři z nich v rámci BAFTA Awards s tím, že titul nejlepší PS2 hra roku byla Burnoutu udělena i na Joystick Awards.
Drsné závodění v Burnout Revenge má pochopitelně nabídnout nové tratě, herní módy a ještě spektakulárnější bouračky. Tyto mohou klasicky přijít v momentě, že se ve vysoké rychlosti nepohodnete s konkurencí v ostré zákrutě. Nicméně nebudou to tentokráte jenom vaši oponenti v právě probíhajícím závodě, nyní totiž bude možné narazit do některého z civilních vozů (zkrátka nějaký nešťastný účastník silničního provozu) s úmyslem, aby jeho vrak posléze překřížil jízdní dráhu vašeho soka a výrazně jej tak zpomalil! V grafickém zpracování už není příliš místa na obvyklý rej barev, namísto toho se připravte na mnohem temnější a realističtější vizuální ztvárnění, kde potěší alternativní cesty skrze trať či efektní skokánky…

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

S větší a lepší interakcí pak úzce souvisí mód Traffic Attack, kde se budete bavit sólo jízdou provázanou efektními srážkami s okolím. Uvedené má být na čas a za bouračky půjdou na vaše konto peníze, přičemž povede-li se vám způsobit na silnici kupř. řetězovou havárii, tedy jakési kombo, účet poroste tím rychleji. Tohle na mne působí jako dynamická a hlavně nepřerušovaná alternativa klasického Crash módu z minulosti… mimochodem, hardcore fans budou právě z Crash režimu údajně u vytržení, podrobnosti však budou zveřejněny až na E3.

Zatímco v předchozím dílu bylo důležité srážení konkurenčních závodníků, nyní bude tahle featurka umocněna počítáním, kolik oponentů dokážete vyprovodit z trati a také, jaké vozy budete schopni vyřadit. Ono slůvko Revenge nemá být v názvu jen tak, odplata konkrétnímu jezdci bude zcela klíčová pro konečný úspěch. Nepůjde tedy jenom o rychlost a zvládnutí nástrah trati, ale též o to, nakolik dokážete býti agresivní. K tomu si ještě připočítejte funkci Crashbreaker, díky které dokážete do kotrmelců dostat vůz, který bude aktuální příčinou vašich potíží, a dostanete stylové závodění, nemající asi konkurenci!
zdroj: GameSpot, WP

martin

Nejnovější články