zavřít

Více infa o konzolovém Burnout: Revenge

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tohle pro podzim nachystané, velice slibně vyhlížející arkádové závodění skrze přeplněné silnice se pomalu odhaluje.

Vlastníci konzolí PS2 a Xbox se podle všeho mají nač těšit, přičemž se sluší vzpomenout, že třetí kapitola má za sebou řadu prestižních ocenění. Tři z nich v rámci BAFTA Awards s tím, že titul nejlepší PS2 hra roku byla Burnoutu udělena i na Joystick Awards.
Drsné závodění v Burnout Revenge má pochopitelně nabídnout nové tratě, herní módy a ještě spektakulárnější bouračky. Tyto mohou klasicky přijít v momentě, že se ve vysoké rychlosti nepohodnete s konkurencí v ostré zákrutě. Nicméně nebudou to tentokráte jenom vaši oponenti v právě probíhajícím závodě, nyní totiž bude možné narazit do některého z civilních vozů (zkrátka nějaký nešťastný účastník silničního provozu) s úmyslem, aby jeho vrak posléze překřížil jízdní dráhu vašeho soka a výrazně jej tak zpomalil! V grafickém zpracování už není příliš místa na obvyklý rej barev, namísto toho se připravte na mnohem temnější a realističtější vizuální ztvárnění, kde potěší alternativní cesty skrze trať či efektní skokánky…


S větší a lepší interakcí pak úzce souvisí mód Traffic Attack, kde se budete bavit sólo jízdou provázanou efektními srážkami s okolím. Uvedené má být na čas a za bouračky půjdou na vaše konto peníze, přičemž povede-li se vám způsobit na silnici kupř. řetězovou havárii, tedy jakési kombo, účet poroste tím rychleji. Tohle na mne působí jako dynamická a hlavně nepřerušovaná alternativa klasického Crash módu z minulosti… mimochodem, hardcore fans budou právě z Crash režimu údajně u vytržení, podrobnosti však budou zveřejněny až na E3.

Zatímco v předchozím dílu bylo důležité srážení konkurenčních závodníků, nyní bude tahle featurka umocněna počítáním, kolik oponentů dokážete vyprovodit z trati a také, jaké vozy budete schopni vyřadit. Ono slůvko Revenge nemá být v názvu jen tak, odplata konkrétnímu jezdci bude zcela klíčová pro konečný úspěch. Nepůjde tedy jenom o rychlost a zvládnutí nástrah trati, ale též o to, nakolik dokážete býti agresivní. K tomu si ještě připočítejte funkci Crashbreaker, díky které dokážete do kotrmelců dostat vůz, který bude aktuální příčinou vašich potíží, a dostanete stylové závodění, nemající asi konkurenci!
zdroj: GameSpot, WP

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.