Máte námět či připomínku? Napište nám
Adrenalinové závody v Burnout: Revenge
zdroj: Archiv
Preview

Adrenalinové závody v Burnout: Revenge

5. 4. 2005 10:10 | autor: Redakce Games.cz |

Tahle originální závodní série, jejíhož posledního dílu se chytře zmocnili Electronic Arts, představuje neuvěřitelně návykovou a neskutečně adrenalinovou jízdu v běžném provozu, takže se ve vysokých rychlostech musíte vyhnout okolním autům, abyste byli v cíli závodu ze zúčastněných co nejdříve.

K tomu si připočtěte výborně zpracované deformace četného vozového parku při pravidelných srážkách, které efektně doprovází zpomalení běhu času.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Zkrátka Burnout je hra, již by bylo velkou chybou minout. Nicméně uvedené lze napravit. EA dnes oficiálně odhalili přípravu čtvrtého dílu (název Burnout: Revenge) pro současnou generaci konzolí, mluví se o září 2005 a platformách PS2 a Xbox. Také padlo info o realističtějším grafickém ztvárnění, užších silnicích a cestách, což může jednak znamenat vyšší obtížnost a druhak skutečnost, že budou na pořadu dne mnohem častější havárie, nyní ještě spektakulárnější než dřív. Jelikož dvojka i trojka disponovali multiplayerem, rozhodně potěší logické rozšíření hry pro více hráčů o propracovanější online podporu.
zdroj: Gamekult.com

martin

Nejnovější články