zavřít

Adrenalinové závody v Burnout: Revenge

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tahle originální závodní série, jejíhož posledního dílu se chytře zmocnili Electronic Arts, představuje neuvěřitelně návykovou a neskutečně adrenalinovou jízdu v běžném provozu, takže se ve vysokých rychlostech musíte vyhnout okolním autům, abyste byli v cíli závodu ze zúčastněných co nejdříve.

K tomu si připočtěte výborně zpracované deformace četného vozového parku při pravidelných srážkách, které efektně doprovází zpomalení běhu času.


Zkrátka Burnout je hra, již by bylo velkou chybou minout. Nicméně uvedené lze napravit. EA dnes oficiálně odhalili přípravu čtvrtého dílu (název Burnout: Revenge) pro současnou generaci konzolí, mluví se o září 2005 a platformách PS2 a Xbox. Také padlo info o realističtějším grafickém ztvárnění, užších silnicích a cestách, což může jednak znamenat vyšší obtížnost a druhak skutečnost, že budou na pořadu dne mnohem častější havárie, nyní ještě spektakulárnější než dřív. Jelikož dvojka i trojka disponovali multiplayerem, rozhodně potěší logické rozšíření hry pro více hráčů o propracovanější online podporu.
zdroj: Gamekult.com

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.