Bomber Crew

Bomber Crew

Články

Berte zdarma všechny BioShocky a Bomber Crew

Řešení aktuálního sucha

Best of 2017: překvapení roku

Opravdová, nefalšovaná a odzbrojující překvapení jsou v herním průmyslu rok od roku vzácnější. Velké firmy sice tajnůstkaří, ale nakonec jim informace stejně utečou, zatímco malí vývojáři vám s chutí vykecají díru do hlavy. Do toho si vezměte opatrnost velkých značek a máte recept na cokoliv, jen ne na překvapení. O to víc si ceníme níže uvedených adeptů – zastihli nás nepřipravené a v jednom případě nám opravdu poslali čelist dolů a obočí nahoru.

Zima do leteckého simulátoru Bomber Crew přifoukla novou minikampaň a svetry

Mezi podzimní překvapení musím osobně zařadit nenápadnou indie hru Bomber Crew. Trojrozměrné FTL zasazené do prostředí druhé světové války zaujalo především svou komplexností, důrazem na detail a managementem posádky. U nás si vysloužilo slušnou sedmičku a jeho tvůrci se s blížícími se Vánoci rozhodli vydat update, nové DLC, soundtrack a season pass.

Bomber Crew je splněným snem fanoušků FTL a druhé světové války

Letošní podzim je o poznání více druhoválečný než ty předchozí. Aktuálně se o publikum perou hned tři hry s tematikou druhé světové – Call of Duty: WWII, Wolfenstein II: The New Colossus (i když tam už je válka technicky vzato u konce), no a také Bomber Crew. Třetí jmenovaná hra samozřejmě nijak zvlášť nekonkuruje zbylým dvěma velikánům, přesto během pár týdnů zaznamenala obrovský úspěch.

Bleskovky

  • 15. 1. 2021 - Humble Bundle rozdává leteckou Bomber Crew z druhé světové války

  • 2. 10. 2019 - Humble Bundle má pro vás speciální jednodenní nabídku s Bomber Crew, Purrfect Date nebo Tannenbergem za výhodnou cenu.

  • 28. 6. 2018 - Služba Xbox Game Pass bude v červenci obohacena o hry Wahammer: Vermintide 2, DiRT 4, Zombie Army Trilogy, Human Fall Flat, Bomber Crew, Abzu, Shadow Complex Remastered, The Elder Scrolls IV: Oblivion, a Fallout 3.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
10. listopadu 2017
Recenze