Blade & Sword
Věková dostupnost

Blade & Sword

Články

Diablo bylo první… Malá vzpomínka na slavná akční "RPG"

Přestože žánr akčních RPG s typickým leitmotivem chrabrého hrdiny stojícího proti houfujícím se potvorám definovalo právě Diablo, je zajímavé sledovat, jak se všichni kolem snaží zoufale tohoto netitulovaného krále neúspěšně sesadit z trůnu – celé roky. Vzpomenete si ještě vůbec na všechny ty horší i lepší klony? Psala se devadesátá léta a v podstatě každá hra, která v té době vyšla, znamenala do určité míry nějaký posun kupředu. Pokud vývojáři něco takového nezvládli, pak šlo převážně o zoufalá individua.

Blade & Sword už v polovině listopadu

Nová kung-fu adventura/RPG Blade & Sword, situovaná do starověké Číny, bude v Evropě i Severní Americe vydána společností Whiptail Interactive už v polovině listopadu.

Joan of Arc, Pop Idol, Blade & Sword

Studio Enlight upustilo ze svého pracovního stolu pár nových ukázek ze svého nadcházejícího titulu Joan of Arc, zachycujícího život slavné ženské hrdinky a válečnice středověku.

Blade & Sword - nová RPG ve stylu Diabla

Vývojářské studio Pixel (Čína), které mohou znát zejména fanouškové RPG, neboť je to tým, který má za sebou titul Prince of Qin, nyní spolupracuje ještě se studiem Baya (Taiwan) na nové RPG s názvem Blade & Sword.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
53/100
Datum recenze:
12. února 2004
Recenze