zavřít

Blade & Sword už v polovině listopadu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová kung-fu adventura/RPG Blade & Sword, situovaná do starověké Číny, bude v Evropě i Severní Americe vydána společností Whiptail Interactive už v polovině listopadu.

Znamená to zjevně, že je hra již hotova. Blade & Sword pochází od vývojářského týmu Pixel Studio a nabídne vám možnost stát se jednou ze tří hlavních postav. Milovníci asijských bojových umění si přijdou na své, neboť zde v rámci boje budete moci použít až 36 různých kung-fu úderů. A nebojte se, že byste je nevyužili. Ve hře se totiž skrývá okolo 40 typů nepřátel. Kromě toho budete mít k dispozici ještě 12 speciálních útočných chvatů. Titul tvoří 40 úrovní rozdělených do tří kapitol. Velké možnosti skýtá možnost výběru ze čtyř stupňů obtížnosti. Celkem tvůrci odhadují, že byste s Blade & Sword mohli strávit nejméně 140 hodin.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.