Black The Fall

Black The Fall

Články

Skvělé hry (téměř) zadarmo: Total War: Shogun 2, XCOM 2, Alien: Isolation

COVID-19 sice přináší nečekané překážky, na které se jen těžko zvyká, ale ruku v ruce s nimi přicházejí akce, na které si naopak zvykáme snadno. Příval her zdarma či za zlomek obvyklé ceny nebere konce a jen tento týden se na nás hrne zásoba velmi zajímavých kousků. Ideální příležitost vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového.

Ponurá rumunská plošinovka Black The Fall je připravena chytit vás za srdce

Depresivní logická plošinovka Black The Fall získala potřebné finance na Kickstarteru na podzim roku 2014. Tehdy se počítalo s dokončením během jednoho roku, tedy do podzimu 2015, ale k tomu očividně nedošlo. A nedošlo k němu ani na podzim roku 2016, i když tak vývojáři slíbili. No a nedojde k němu překvapivě ani na podzim roku 2017, protože hra právě vyšla.

Komunistická dystopie Black the Fall vyjde letos na podzim

V roce 2014 představilo rumunské studio Sand Sailor logickou plošinovku Black The Fall, která hodně čerpá z komunistické minulosti Rumunska, což je něco s čím se může ztotožnit i tuzemský hráč. Po období ticha se hra připomíná trailerem a slibem, že by ji měli tvůrci vydat letos na podzim. 

Black The Fall nabízí temnou dystopii inspirovanou rumunským komunismem a Flashbackem

Na Kickstarteru se objevil projekt, který řekne více hráčům ze zemí s komunistickou minulostí. Stealth akce Black The Fall totiž vzniká v rumunském studiu Sand Sailor, které do hry promítá temnou minulost své vlasti pod diktátorem Ceaușescem. Nejde ovšem o historickou sondu - Black The Fall vytváří vlastní orwelliánský svět, ve kterém každý koho potkáte může být nepřítel.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
20. července 2017
Recenze