Black Mirror
Věková dostupnost

Black Mirror

Články

Jízdní řád na další týden - Pád Říma, závody a plíživé RPG

Listopad se sice chýlí ke svému konci, to ovšem neznamená, že by snad přestaly vycházet hry. Pokud jich ani po černopátečních slevách ještě pořád nemáte dost, jako průvodce čerstvými novinkami vám nejen tento týden poslouží náš Jízdní řád. Konečně se dostane na majitele Switche, ale také na příznivce hororových adventur, izometrických RPG a historických strategií. Výběr i tentokrát sestavil a namluvil Honza Vondrášek.

Adventura Black Mirror oživí gotický Gordonův osud už příští týden

Adventurní série Black Mirror, která má kořeny v českém kousku Posel Smrti, se zase připomene příští týden. Už v úterý 28. listopadu totiž vyjde novinka pojmenovaná jednoduše Black Mirror od THQ Nordic a vývojářů KING Art, jak hlásá nový trailer.

Dojmy z hraní: čtvrtý Posel Smrti v sobě nezapře předchůdce, ale přináší i řadu novinek

K oznámení nového Posla Smrti došlo krátce před výstavou Gamescom. Společnost THQ Nordic tak jednou provždy rozsekla dohady o avizovaném nástupci původem české série. Čtvrtý díl nese prostý název Black Mirror (aby se to mohlo plést s prvním dílem) a vzhledem k datu vydání na konci listopadu nebyla hratelná ukázka na Gamescomu překvapením. Mají se fanoušci nač těšit, nebo už mysteriózní odkaz povedeného prvního dílu z této série vyčpěl nadobro?

Česká adventura Posel smrti se vrací pod německou taktovkou

Vydavatel THQ Nordic na konci minulého měsíce oznámil tituly, které bude prezentovat na blížícím se Gamescomu. Mezi jejich největší taháky patří Elex, Battle Chasers: Nightwar, SpellForce 3, The Guilt 3, Aquanox: Deep Descent a nově i Wreckfest. Zároveň přislíbil představení zcela nové značky, která míchá prvky postapokalyptického RPG s kung-fu, a také novou hru ze slavné, mysteriózní a děsivé série. O té novice stále nic nevíme, ale onou hrou ze slavné série je nový díl Black Mirror, pro našince známý jako Posel smrti.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
60/100
Datum recenze:
1. prosince 2017
Recenze