zavřít

Adventura Black Mirror oživí gotický Gordonův osud už příští týden

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Adventurní série Black Mirror, která má kořeny v českém kousku Posel Smrti, se zase připomene příští týden. Už v úterý 28. listopadu totiž vyjde novinka pojmenovaná jednoduše Black Mirror od THQ Nordic a vývojářů KING Art, jak hlásá nový trailer.

Ten se ani moc nesnaží hrát na atmosféru, jako spíše představuje samotnou hru, ukazuje herní mechanismy, postavy i scény. A co si budeme povídat, po technické stránce vás trailer nemá šanci ohromit. U tohoto typu adventur ale primárně záleží na příběhu, dobře napsaných dialozích, postavách a designu puzzlů.

Grafika, či technická stránka obecně, hraje až druhé housle, a tak nezbývá doufat, že nebude házet hratelnosti klacky pod nohy. Black Mirror sází podobně jako předchozí hry série na gotickou atmosféru říznutou špetkou hororu a psychických problémů hlavního hrdiny Davida Gordona.

Ten trpí různými vizemi, které mají být součástí hratelnosti, jak ostatně ukazuje video. Připravit byste se měli ale nejen na specifické vize – dojde také na vyšetřování a vůbec klasickou adventurní „práci“ dobře známou z jiných her podobného typu.

Black Mirror vyjde pod hlavičkou THQ Nordic už 28. listopadu, a to na Windows, Mac, Linux, PlayStation 4 a Xbox One. Snad to dopadne lépe než jiný nedávný adventurní návrat staré a oblíbené značky…

Tagy: horor Point-and-click

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.