Bee Simulator

Bee Simulator

Články

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

V Bee Simulatoru budete moct opylovat i s kamarády

Pilné včelky jsou možná malé, ale velmi důležité pro celý ekosystém, to ví každé malé dítě. V Bee Simulatoru se tedy převtělíte do příslušnic řádu blanokřídlých a vyzkoušíte si, jaké to je, být včelou v New Yorku. Osud celého vašeho úlu v čele s královnou leží na vašich bedrech, tedy, křídlech. A protože i v roji má každý konkrétní úlohu, můžete soupeřit anebo spolupracovat až s třemi dalšími hráči.

Simulátor včely vyjde na podzim, vydáte se v něm do New Yorku

Čas od času se na Steamu objeví tak bizarní simulátor, že nad ním jen tak nemávnete rukou, ať už to je „simulátor“ kozy, chleba, nebo třeba kamene. Vývojáři z Varsav Game Studios chtějí laťku posunout o kousek výš a za pár měsíců na trh vypustit simulátor včely trefně pojmenovaný Bee Simulator.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
58/100
Datum recenze:
21. listopadu 2019
Recenze