V Bee Simulatoru budete moct opylovat i s kamarády
zdroj: Archiv

V Bee Simulatoru budete moct opylovat i s kamarády

23. 8. 2019 17:22 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Pilné včelky jsou možná malé, ale velmi důležité pro celý ekosystém, to ví každé malé dítě. V Bee Simulatoru se tedy převtělíte do příslušnic řádu blanokřídlých a vyzkoušíte si, jaké to je, být včelou v New Yorku. Osud celého vašeho úlu v čele s královnou leží na vašich bedrech, tedy, křídlech. A protože i v roji má každý konkrétní úlohu, můžete soupeřit anebo spolupracovat až s třemi dalšími hráči.

Bee Simulator vás zavede do newyorského Central Parku, který uvidíte hmyzíma složenýma očima. V něm s ostatními včelkami můžete závodit, soutěžit ve sbírání pylu anebo třeba tancovat. Taky musíte odhánět nebezpečné rivalky v podobě vos.

zdroj: Archiv

Hra nabídne celkem tři módy a dokonce bude mít dle slov tvůrců „edukativní přesahy.“ Můžete ji hrát v singleplayeru, kde svůj úl musíte ochránit před lidmi, v explorativním módu anebo ve split-screenu s dodatečnými mapami. Právě průzkum prostředí a hon za vzácnou květenou má tvořit hlavní náplň Bee Simulatoru. Lepší kytičky nabízí kvalitnější pyl a tedy i větší úspěch ve vaší včelí roli.

Včelky od polských Varsav Game Studios rozšíří portfolio neobvyklých simulátorů 14. listopadu, kdy přiletí na vaše PC, PlayStation 4, Xboxy One a Nintendo Switche. Královna potřebuje více medu!

Nejnovější články