BC

BC

Články

Když plány narazí na realitu - příběh pěti her, které vzdor velkým slibům nikdy nevyšly

Nehledě na další události bylo zastavení vývoje hororu Silent Hills jednou z největších letošních kontroverzí. Historie titulů, které vzdor velkým očekáváním nikdy nevyšly, je však plná příběhů jako Silent Hills. Od SimsVille přes Warcraft Adventure až po StarCraft Ghost či Titan jsou videoherní dějiny lemované celou řadou podobných příběhů. Některé z nich však přesto vyčnívají nad ostatní a není od věci si je připomenout.

Návody a wallpapery z AbecedaHer / ABCgames

Návody -  Armies of Exigo (kampaň za říši), Chameleon (kompletní návod). ...

Vivendi Universal Entertainment se spojí s NBC

General Electric a Vivendi Universal dnes oznámili, že byla podepsána smlouva o spojení skupiny televizních kanálů NBC a zábavní divize Vivendi Universal Entertainment (VUE).

Úžasná cesta do pravěku s BC

Akční hra, jednoduše pojmenovaná BC, zavede své hráče přesně tam, kam slibuje - do časů před naším letopočtem, konkrétně do období alternativně pojatého pravěku.

Shadows of Undrentide, BC, Indycar Series

Pokud vám loni také učarovalo RPGčko Neverwinter Nights, jistě už netrpělivě čekáte na jeho první datadisk, nazvaný Shadows of Undrentide.

BC - výlet do pravěku za Tyranosaurem Rex

Představte si, že by v dobách dávného pravěku postihla Zemi taková katastrofa, která by lidstvo navždy znevýhodnila.

Bleskovky

  • 24. 11. 2015 - Video 1 / 2: Nové záběry z nevydané hry B.C.

  • 30. 10. 2015 - Video: Zavzpomínejte na zrušenou pravěkou hru BC od Lionhead Studios.

  • 9. 3. 2015 - Neoficiálně: Nový firmware (v2.50) pro PS4 nabídne podporu zálohování dat na externí disk, Share Play při 60FPS, sdílení detailů o trofejích, režim hibernace konzole či možnost přemapovat tlačítka ovladače.