Shadows of Undrentide, BC, Indycar Series
zdroj: tisková zpráva

Shadows of Undrentide, BC, Indycar Series

3. 4. 2003 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pokud vám loni také učarovalo RPGčko Neverwinter Nights, jistě už netrpělivě čekáte na jeho první datadisk, nazvaný Shadows of Undrentide.

Na jeho tvorbě spolupracují Bioware se studiem FloodGate Entertainment a těšit bychom se měli na nový příběh v studeném Silver Marches, zhruba čtyřicítku přidaných kouzel a další zbraně i kreatury jako jsou třeba zelení "dráčci", které vidíte na dnes přidaném obrázk do galerie. Vylepšení se dočká též interface a umělá inteligence postav, změny by neměly minout ani multiplayerovou část, ale o tom už více v dřívějších zprávách. Do evropských zemí by se měl datadisk dostat koncem června, v Americe se objeví o měsíc dříve.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Shadows of Undrentide galerie  ||  BC galerie  ||   Indycar Series galerie

Když jsme vám nedávno ukázali první obrázky z akční BC, odehrávající se v období pravěku, sami jste se přesvědčili, jak dobře může podobná hra na Xboxu vypadat. Dnes vám nabízíme další várku screenshotů, plných poněkud drsnějších setkání dinosaurů a pralidí. Interpid Games a Microsoft však zatím stále plánují hru vydat pouze pro Xbox, takže pokud jste jeho majiteli, počkejte si nejdříve na konec roku. Pro další informace se můžete vydat třeba na oficiální stránky.

Příznivce adrenalinových závodů by mohly potěšit nové obrázky z Indycar Series, tedy hry, která nabídne licencované vozy i tratě sezóny IRL (Indy Racing League). Hráč dostane na výběr z necelé třicítky vozidel Indy 500, která bude moci prohnat na některém z 14ti okruhů po celých Státech. Titul je připravován ve verzích pro PC, PS2 a Xbox, té první bychom se měli dočkat letos v létě.

kate

Nejnovější články