zavřít

BC - výlet do pravěku za Tyranosaurem Rex

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Představte si, že by v dobách dávného pravěku postihla Zemi taková katastrofa, která by lidstvo navždy znevýhodnila.

Představte si, že by vznikly další druhy, mající potencionální schopnost ovládnou svět stejně jako jí v reálu měl člověk. A teď si ještě představte, že máte doma Xbox a myšlenka chystané akční hry, jednoduše pojmenované BC je na světě. Její název je vlastně zkratkou anglického "before Christ" (před Kristem) a přesně tam nás také zavede. Narozdíl od pravěku, o kterém nás učili ve škole, bude ale ten podle Intrepid Games mnohem děsivější a brutálnější. Běžně narazíte na predátory, před kterými by se i ty nejznámější šelmy daly na útěk. A aby toho nebylo málo, bude muset váš kmen neustále soupeřit s konkurencí o místo pod sluncem a potravu. Do galerie jsme dnes přidali rovnou třicítku obrázků:


nové obrázky

Vy, jakožto vůdce kmenu, dostanete v této netradiční 3rd-person akci na starost nejen život svůj, ale i osudy dalších spolubojovníků, které budete moci také ovládat. Určitě oceníte též nové objevy a zbraně, ke kterým se v průběhu hry dopracujete a které vám lépe pomohou obstát v nepřetržité hře o přežití. Prostředí BC má být různorodé - pralesy, hory, jeskyně, údolí. Nebezpečí však číhá všude. Každá rostlina či plod může sloužit jako potrava pro jednoho či jed pro druhého, každý kámen, větev nebo další předmět může být použit jako zbraň. Hru o přežití a budoucnost lidstva odstartuje Microsoft neznámo kdy, sami vývojáři se bojí oznámit jakýkoliv termín vydání. Abychom vám dali alespoň z části ochutnat atmosféru, kterou si majitelé Xboxu později užijí, přichystali jsme pro vás úžasné video (4,8 MB, DivX) z loňské výstavy E3, které je sice jen půlminutové, ale uvidíte v něm efektní sežrání nebohého človíčka Tyranosaurem Rex.
zdroj: homepage a další

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.