Battlefield 3: Armored Kill

Battlefield 3: Armored Kill

Články

Jak šel čas s Battlefield multiplayerem

Battlefield hrám a ne jenom jim se v posledních letech věnuje na výstavách a nakonec vlastně i v recenzích pozornost spíše stran singleplayeru, zatímco na hru více hráčů se tradičně trošku pozapomíná. Ohromné rozpočty, hollywoodské hvězdy a filmové vyprávění jdou ostatně tímto způsobem prodat daleko lépe. Neznamená to ale, že jde o to hlavní! Obzvláště pak v případě Battlefieldu, který si na hře více hráčů udělal jméno, a jeho proměny skvěle demonstrují nejen vývoj průmyslu, ale i DIC, jako firmy směřující od otevřenosti ke svazující nablýskanosti.

Utajený zdroj přináší první konkrétní informace o Battlefield 4

Do zveřejnění první videa (a snad také informací) z Battlefield 4 zbývá týden a od zdroje, který internetu odhalil promo obrázek BF4, prý pochází také seznam útržkovitých informacích o tom, co další Battlefield nabídne, respektive by mohl nabídnout. Nejde o informace potvrzené, jsou to spekulace, takže je berte s rezervou - ne za bernou minci. Přesto by asi nejednoho fanouška série potěšilo, kdyby se potvrdily třeba zmínky o rozšířené nabídce prvků spojených s jednotkami, potažmo se se ve hře objevila možnost dělat ostatním hráčům v multiplayeru velitele, jak to šlo v Battlefield 2 (ale v jinačím zpracování). Co dalšího anonymní zdroj o BF4 vyzradil?

Battlefield 3: Armored Kill vychází, video shrnuje obsah

Bojiště 3: Obrněné Zabití vychází právě dnes, ale jen pokud máte zaplaceno předplatné BF3 Premium a navíc jen na PS3. Pokud máte PC a X360 verze BF3 Premium, tak si Armored Kill budete moci stáhnout 11. září. Pokud žádné předplatné BF3 Premium nemáte, tak na PS3 si Armored Kill budete moci zakoupit 18. září, a až 25. září tuto možnost dostanete v případě PC a X360 verzí.

V Battlefield 3: Armored Kill bude pohoří jako ze Skyrimu

Jestli jste si mysleli, že se tvůrci z DICE v nadcházejícím DLC Armored Kill pro Battlefield 3 zaměřili jen a pouze na obrněné kolosy, jste vedle. Alespoň z nového blogu od vrchního výtvarníka prostředí Andrew Hamiltona to vypadá, že minimálně podobnou péči věnovali vývojáři i samotnému prostředí. A že je to znát! DICE totiž uvolnili kromě několika nových obrázků i jedno video. Není akční, neuvidíte v něm ani vojáky, ani tanky, nic takového. Jde jen o takový mírumilovný průlet zasněženým pohořím Alborz, které právě absencí moderních věcí připomíná Skyrim víc, než cokoliv jiného. Teda až na ty vyježděné koleje, no.

Premium a PS3 hráči se dostanou k Bf3: Armored Kill první

Po nepříliš určitém termínu „září“ už konečně víme, kdy přesně vyjde chystaná a všemi milovníky těžkých strojů očekávaná expanze Armored Kill pro Battlefield 3.

Battlefield 3 bude mít prémiovou edici s mnoha bonusy

Zajímavý tah ukázalo EA ohledně Battlefieldu 3. 13. září totiž vydá Premium edici, která bude obsahovat plnou hru a zároveň službu Premium. Což znamená, že ke hře dostane kupec téhle edice všechny DLC expanze a jelikož by mělo jít o vydání, které má nalákat hráče, kteří prostě ještě multiplayer téhle hry neochutnali a nebo si netroufli, dokonce se jim část zbraní rovnou odemkne v rámci takzvaného Head-Start Kitu.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
9. října 2012
Recenze