Battlefield 1: They Shall Not Pass
Věková dostupnost

Battlefield 1: They Shall Not Pass

Články

Boje v Battlefield 1 se s červencovým updatem přesouvají na novou mapu Prise de Tahure

Přestože bojišť v Battlefield 1 není málo, člověk si v tomto směru může kdykoliv říct, že jich není nikdy dost. Naštěstí si to myslí i vývojáři z DICE, kteří hru v právě vydaném updatu rozšiřují o novou mapu Prise de Tahure.

Battlefield 1 si můžete o víkendu zkusit zdarma

Pokud pořád ještě váháte nad tím, zda se rovnýma nohama pustit do pekla první světové války, vývojáři výborného Battlefield 1 pro vás mají hned dvě lákadla. Tím prvním je skutečnost, že hra bude od dnešního večera na tři dny (do 6. března ráno) volně k vyzkoušení, tedy alespoň na PC a Xbox One. A to druhé je epický nový trailer na první z chystané čtveřice DLC, francouzsky laděné „They Shall Not Pass“, v němž uvidíte třeba bitvu u Verdunu nebo dobývání pevnosti Fort Vaux, a které vyjde už za méně než dva týdny.

Budoucí DLC pro Battlefield 1 přinesou Rusy, obojživelný boj a nejstrašnější bitvy války

První světová válka ještě nekončí. Battlefield 1, jedna z nejlepších stříleček loňského roku, představila kompletní obsah svého Premium Passu, který se skládá ze čtyř samostatných DLC. Ta budou obsahovat 16 multiplayerových map, 20 zbraní i nové elitní třídy, ale mnohem zajímavější je zjištění, o čem vlastně pojednávají. Už nějakou dobu bylo známo, že první rozšíření pojmenované „They Shall Not Pass“ („Neprojdou“) do hry přidá tolik postrádanou francouzskou armádu. A teď už víme, že kromě ní se ve hře objeví i Rusové, námořní boj a sebevražedné útoky zemí nikoho.

Nový Battlefield 1 mód Frontlines sjednotí bojovou frontu. Podívejte se na video

Nová DLC pro Battlefield vždy přinášela především nové mapy, nějaké ty nové zbraně a možná mód, u kterého se pár lidí zabaví jako u alternativního. Jenže, jak se zdá, první velké rozšíření tohoto typu pro Battlefield 1 s podtitulem They Shall Not Pass by jako nový mód mohlo nabídnout obsah, který společně s Operations přiblíží hru víc dojmu frontového boje. Ostatně, jmenuje se Frontlines, a představuje ho nové video.

„Neprojdou!“ hlásá první datadisk k Battlefieldu 1, který vyjde v březnu

Největší hřích Battlefieldu 1, absence francouzské Armée de Terre, dojde nápravy v březnu, kdy vyjde první placené DLC They Shall Not Pass. O něm už jsme psali dříve, ale teď už DICE blíže specifikovali, co přesně můžete v rámci rozšíření čekat – mapy, nového behemota, elitní povolání, tank a stacionární dělo.

Bleskovky

  • 3. 5. 2018 - EA uvolnila zdarma ke stažení rozšíření Battlefield 1: They Shall Not Pass (PC/PS4/XOne) a Battlefield 4: Dragon's Teeth (PC/PS4/XOne).

Hodnocení Metacritic:
76/100