zavřít

Nový Battlefield 1 mód Frontlines sjednotí bojovou frontu. Podívejte se na video

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nová DLC pro Battlefield vždy přinášela především nové mapy, nějaké ty nové zbraně a možná mód, u kterého se pár lidí zabaví jako u alternativního. Jenže, jak se zdá, první velké rozšíření tohoto typu pro Battlefield 1 s podtitulem They Shall Not Pass by jako nový mód mohlo nabídnout obsah, který společně s Operations přiblíží hru víc dojmu frontového boje. Ostatně, jmenuje se Frontlines, a představuje ho nové video.

Ačkoliv video předvádí Frontlines jako kombinaci mezi Conquestem a Rushem, z Conquestu v něm naštěstí zbylo málo. Jeho nevýhodou při znázornění dobových válek, jako je ta první světová je, že se velmi snadno rozpadne zdání fronty na chaotické zabírání bodů. Cílem Frontlines je vytvořit jednotnou frontu, kterou posouváte společně s protivníkem. Video to hezky znázorňuje. Odstranění konceptu obránce a útočníka činí z Frontlines krásně symetrický mód.

Posouvání fronty funguje oběma směry skrze obsazování série bodů. Cílem je dostat se k protivníkově základně, kde už je třeba zničit dva telegrafy. V tu chvíli je jedna skupina v pozici obránce a může přes telegrafy přivolávat dělostřeleckou podporu. Stále je možné útočníka vytlačit a probít se celým řetězcem až k jeho základně. Nicméně hra končí buď zničením obou telegrafů, nebo vypršením časového limitu, abyste se nepřetahovali s vyrovnaným týmem donekonečna.

Ve videu můžete vidět záběry z mapy Rupture, o které jsme psali víc v tomto článku. Postupně na ní najdete jak otevřenější části plné vraků tanků, špinavé zákopy i zdánlivě idylická pole ikonických vlčích máků. Během videa je vidět i několik nových zbraní a samozřejmě uniformy francouzské armády, která je v DLC zahrnuta. Battlefield 1: They Shall Not Pass vyjde někdy v březnu na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: multiplayer dlc FPS válečná první světová válka

Zdroje: VG247,vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.