zavřít

Boje v Battlefield 1 se s červencovým updatem přesouvají na novou mapu Prise de Tahure

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Přestože bojišť v Battlefield 1 není málo, člověk si v tomto směru může kdykoliv říct, že jich není nikdy dost. Naštěstí si to myslí i vývojáři z DICE, kteří hru v právě vydaném updatu rozšiřují o novou mapu Prise de Tahure.

Mapa Preise de Tahure vychází z rozšíření They Shall Not Pass, které základní hru obohatilo o chybějící Francouze. Na mapě proto můžete stát na straně Francie nebo Německa v malém venkovském městečku, které je centrem tahanice o oblast Champagne-Ardennes. Jedná se o noční mapu chvilku před svítáním, která se v jistých aspektech podobá Amiens, ale rozlohou patří k těm menším s důrazem na kontaktní boj.

Abyste se mohli plnohodnotně pustit do bitvy na nové mapě ze strany Francouzů nebo Němců, musíte mít předplacený Premium Pass nebo mít zakoupené rozšíření They Shall Not Pass. V těchto případech je vám mapa k dispozici už v tuto chvíli. Pokud ani jedno nevlastníte, stále se můžete připojit do skupiny ke hráči, který ano (takzvaní Premium Friends).

Battlefield 1

Je tady ale ještě jedna možnost, kterou přináší nový update. Jmenuje se Premium Trials a díky ní si hráči bez prémiového obsahu mohou zahrát na mapách z dodatků bez nutnosti kupovat Premium Pass, rozšíření nebo vyhledávát prémiové hráče. V takovém případě však nezískáváte zkušenosti a nemůžete do bitvy povolávat vozidla.

Posledním výrazným přínosem červencového updatu je vylepšení volby další mapy po odehrání bitvy. Od teď se v seznamu možných map nebude zobrazovat předchozí a právě odehraná mapa. Tím se zamezí opakování stále stejných map, což určitá část hráčů jistě ocení. Jinak se hra dočkala desítek menších vylepšení ve formě vychytání bugů, vybalancování některých map a tak dále.

Tagy: multiplayer dlc FPS válečná první světová válka

Zdroje: VG247,tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.