Atomic Heart

Atomic Heart

Články

Ve světě „ruského Bioshocku“ Atomic Heart létají vzduchem robotičtí červi i řeky

Tvůrci ambiciózní akce Atomic Heart se na delší dobu odmlčeli, ale na své hře připomínající Bioshock a Control naštěstí nepřestali pracovat. Místo slibů nám ukazují nové záběry z hraní v kratším traileru a stále to vypadá jako něco, co si jednoduše chceme zahrát.

Seznam her s ray tracingem se rozrůstá na 20 titulů. V čele je Minecraft

Kromě očekávané RPG pecky Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostanou podporu ray tracingu i další hry. Nvidia na Gamescomu potvrdila Minecraft, Dying Light 2 nebo SYNCED: Off-Planet. Některé z dříve oznámených titulů mají navíc na veletrhu svá hratelná dema, kde lze vidět ray tracing v pohybu. Že by patch pro Wolfenstein: Youngblood nebyl zas tak daleko?

Když Metro potká Bioshock, vznikne sovětský agent v Atomic Heart

O zajímavém počinu v podobě Atomic Heart jsme psali už loni, Adam dokonce usoudil, že možná vypadá až příliš ambiciózně. RPG střílečku v alternativním Sovětském svazu sami tvůrci popisují jako Fallout, Metro 2033 a Bioshock rozložené na součástky a složené v originální celek. Teď ji prezentují v čerstvých desetiminutových záběrech z hraní, které, když nic jiného, rozhodně mají hutnou atmosféru.

S.T.A.L.K.E.R. říznutý BioShockem? Atomic Heart vypadá možná až příliš ambiciózně

Hratelnost BioShocku s atmosférou S.T.A.L.K.E.R.a? I tak bychom mohli popsat naše první dojmy po zhlédnutí traileru na novinku Atomic Heart. Ruští vývojáři ze studia Mundfish připravují něco, co na první dobrou bezpochyby naláká.

Bleskovky

  • 17. 9. 2018 - Sovětský BioShock Atomic Heart předvádí možnosti ray tracingu v tech demu.