Vyzkoušejte demo PC verze PES 2016, která se mírně nepovedla

Než minulý pátek (18. září) vyšel letošní ročník Pro Evo, zíral jsem nevěřícně na vysoká skóre, která hra dostává prakticky ve všech recenzích. Ne, že by po fotbalové stránce nebyla hra zábavná – pokrok oproti loňskému ročníku je znatelný. Ale na rovinu se přiznám, že zpracováním připomíná Pro Evolution Soccer 2016 hru z roku 2000. A nejsem sám, jak ukazují uživatelské recenze na Steamu. Zdá se totiž, že PC verze je oproti těm konzolovým mírně řečeno odfláknutá, což můžete zkontrolovat sami – na Steamu je totiž ke stažení demoverze letošního fotbalu od Konami.

V demoverzi Not a Hero můžete likvidovat uctívače králičího diktátora na 100+1 způsob

Pravděpodobně ještě koulíte očima nad záběry z Mad Maxe, což chápu. Po dlouhých měsících informačního embarga působí všechny ty ukázky hry, která se musí fanouškům filmů líbit, jako zjevení. Pro těch pár duší, které sice namísto polygonů uctívají pixely, a přesto si rádi užívají bezuzdné a místy hodně ujeté akce, ovšem také něco máme. A nejenom ke koukání. Tvůrci z Roll7 (OlliOlli 1 a 2) totiž nedlouho před vydáním nabízí všem zájemcům možnost vyzkoušet si na vlastní kůži (demo) frenetickou akci ujeté střílečky ot a Hero, ve které je třeba zastavit stoupající politickou hvězdu diktátora BunnyLorda.

Vyzkoušejte demoverzi obtížné akční adventury Titan Souls

Akční adventura Titan Souls, s kořeny v game jamové soutěži Ludum Dare, vychází už 14. dubna a při té příležitosti si hru můžete vyzkoušet prostřednictvím demoverze na Steamu. Zajímavé je, že demo není výřezem z plné hry, nýbrž remakem původní Ludum Dare verze v novém enginu. Do určité míry je to případ i celé hry, která prošla velkou proměnou, jak názorně předvádí trailer.

Vyzkoušejte demo nepřiznané onlineovky Destiny

Zřejmě kvůli absenci PC verze neprojevil tuzemský hráč o nepřiznanou onlineovku Destiny od Bungie žádný oslnivý zájem (čísla nečekejte, ale je to tak). Ve světě je však situace opačná a možná se nechají Češi a Slováci utáhnout alespoň na demoverzi, která je od včerejška dostupná na PSN a Xbox Live pro všechny verze hry (PS4, PS3, X360, Xbox One), jak upozorňují tvůrci z Bungie.

Patch pro PC verzi CoD: Ghosts ruší 6GB požadavek a přidává eSport funkce

Vývojáři z Infinity Ward konečně zrušili obskurní požadavek 6GB RAM pro hraní PC verze Call of Duty: Ghosts. Obskurní s ohledem na to, čeho se hra snaží dosáhnout nejenom po stránce grafické, ale i herní. Patch, který 6 GB bariéru odstraňuje, by se vám měl automaticky stáhnout ze Steamu a rovnou dodám, že do hry přidává i další užitečnou věc – eSport funkce, o nichž byla například letmo řeč i v našem rozhovoru s Markem Rubinem.