Vyzkoušejte demo nepřiznané onlineovky Destiny
zdroj: tisková zpráva

Vyzkoušejte demo nepřiznané onlineovky Destiny

19. 11. 2014 20:42 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Zřejmě kvůli absenci PC verze neprojevil tuzemský hráč o nepřiznanou onlineovku Destiny od Bungie žádný oslnivý zájem (čísla nečekejte, ale je to tak). Ve světě je však situace opačná a možná se nechají Češi a Slováci utáhnout alespoň na demoverzi, která je od včerejška dostupná na PSN a Xbox Live pro všechny verze hry (PS4, PS3, X360, Xbox One), jak upozorňují tvůrci z Bungie.

Ke stažení a hraní Destiny dema potřebujete konzoli s pevným diskem (PS4 a Xbox One mají standardně, některé modely PS3 a X360 mít nemusí, tak bacha). Pokud podmínky splňujete, můžete si po stažení potřebných dat (20 GB pro next-gen verze, 6 GB pro old-gen verze) vyzkoušet tvorbu postavy, příběhové a kooperativní mise a socializační aktivity. Co se pod tím konkrétně skrývá, a jestli jde o zážitek na čtvrt hodiny nebo pět hodin, už oficiální FAQ neupřesňuje.

Pokud byste ale po projetí obsahu dema zatoužili Destiny hrát ve verzi plné, aniž byste přišli o progres z dema, není problém. Stačí si plnou verzi pořídit na disku nebo koupit digitálně, a můžete vesele pokračovat. Jen pozor, abyste nepřišli o statistiky z dema, musí plná verze hry být logicky pro stejnou platformu a XBL/PSN účet jako demo.

Destiny jinak na začátku prosince čeká první velký datadisk The Dark Below a nedávno hru poměrně zásadně upravil velký update, který přinesl viditelné změny obsahové i technologické (hra vypadá výrazně lépe, než doposud). A pokud Destiny není váš šálek vodky, pak si můžete na Steam stránce stáhnout třeba demoverzi fotbalu PES 2015, když už jsme u těch demoverzí.

Nejnovější články