Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors: The Humankind Odyssey

Články

Best of 2019: Zklamání roku

Zklamání roku je pravidelně naší nejméně oblíbenou kategorií. Mnohem raději máme překvapení a povedené hry, konzole a služby. Jenže bez zklamání se to bohužel neobejde – vývojáři často šlápnou vedle a ze hry, na kterou se v redakci těšíme, se nakonec vyklube v lepším případě nedodělek s promrhaným potenciálem, v horším případě úplný zmetek, který bychom nehráli ani zadarmo.

Vánoční slevy jsou v plném proudu, doporučíme vám ty nejlepší

Tak je to konečně tady. S Vánocemi za dveřmi došlo ke spuštění tradičních slev v digitálních obchodech. Nejde jenom o Steam, ale přidává se i Epic Games Store, GOG, Humble Bundle nebo třeba PlayStation Store. Kdo hledá, ten určitě najde něco hodně výhodného. A my vám nějaké zajímavosti doporučíme.

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Patrice Désilets obnovuje vývoj zrušené 1666: Amsterdam a kritizuje recenzenty Ancestors: The Humankind Odyssey

Jeden z duchovních zakladatelů série Assassin’s Creed se před pár lety rozloučil s Ubisoftem a v Montréalu si založil vlastní studio Panache Digital Games, které nedávno vydalo svou prvotinu Ancestors: The Humankind Odyssey. O práva na historickou městskou akci šmrncnutou magií 1666: Amsterdam se se svým bývalým zaměstnavatelem musel soudit, teď se ale zdá, že se dříve zrušená hra možná přece jen dočká svého zmrtvýchvstání.

Bleskovky

  • 30. 10. 2019 - Ancestors: The Humankind Odyssey vyjde na PS4 a XONE 6. prosince.

  • 8. 8. 2019 - Při vývoji Ancestors: The Humankind Odyssey tvůrci spolupracují třeba s antropology, ale i s horolezci.

  • 15. 5. 2019 - Ancestors: The Humankind Odyssey ukazuje nové záběry z hraní.

  • 2. 7. 2018 - Obrazem: Čtyři nové screeny ke hře Ancestors: The Humankind Odyssey.

  • 16. 6. 2015 - Third person akční adventura Ancestors: The Humankind Odyssey se chystá zmapovat historii lidstva v epizodickém formátu.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
64/100
Datum recenze:
27. srpna 2019
Recenze