zdroj: Remedy

Control dostává rozšíření a vychází na Steamu spolu s Ancestors

27. 8. 2020 12:06 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Dnes se nám sešly rovnou dvě větší hry, kterým končí časová exkluzivita obchodu Epic Games Store. Pokud tedy napjatě čekáte na možnost průzkumu podivné agentury tajné služby nebo si chcete projít vývojem člověka od těch nejprimitivnějších primátů, dnes je váš den.

V průběhu dnešního odpoledne (přibližně za čtyři hodiny) na Steam dorazí akční adventura Control, která zde vyjde pouze v ultimátní edici se dvěma rozšířeními The Foundation a AWE, přičemž druhé jmenované vychází rovněž dnes na všech platformách.

A kromě toho dnes ještě dorazí update, který hlavní hrdinku Jesse naučí levitaci až tří předmětů najednou, přidá záchytné body k náročnějším soubojům s bossy, kontrolní body budou blíže těmto soubojům a v nastavení se objeví spousta usnadnění od upravení rychlosti regenerace energie přes výdrž pistole do nabití až po míru zranění, které Jesse snese a které sama rozdává.

O dvě hodiny později po vydání Controlu na Steamu se tamtéž objeví i kdysi ambiciózní survival simulace Ancestors: The Humankind Odyssey. Dnes již víme, že bohužel nejde o žádný zázrak a autor prvního Assassina Patrice Désilets si tímto projektem tak akorát pošramotil pověst.

Pokud ale nevěříte nelichotivým recenzím, můžete se do toho na vlastní nebezpečí pustit dnes v podvečer (Steam hlásá, že za přibližně šest hodin).

Nejnovější články