Ancestors Legacy

Ancestors Legacy

Články

Další příběhová kampaň pro Ancestors Legacy sleduje Saladinovo tažení

Vyšlo další kampaňové DLC pro Ancestor Legacy, které tentokrát nechá Evropu Evropou a zaměří se na písčitý Blízký východ ve 12. století. Postavíte se v něm na stranu egyptského sultána Saladina v roli Saracénů a zažijete obléhání Jeruzaléma v roce 1187.

První polský král Boleslav Chrabrý nemá v nové kampani Ancestors Legacy slitování

Studio Destructive Creations nás svým prvním počinem úplně nenadchlo. Brutální hra Hatred měla za cíl šokovat, což se jí dařilo víc než dobře, ale vyvražďovat nebohé občany pro nás nebyla taková zábava jako pro její tvůrce. Avšak svým dalším počinem (teď nemyslím IS Defense) si u nás letos napravili reputaci. Ancestors Legacy je solidní taktická realtimovka, která navíc dostává obsah zdarma a paradoxně ještě zlevňuje.

Hry ze středověku prožívají nejvýraznější renesanci za posledních 20 let

Jenom máloco má takovou váhu jako slovo „středověk“. Tento tíživý sled písmenek stojí zhruba na stejné příčce jako „hladomor“, „morová rána“ nebo „stoletá válka“ – a málokdo si řekne, že středověk by bylo výtečné místo na dovolenou. Přesto nám od Kingdom Come: Deliverance po Apocalipsis bují hry, které právě takovou dovolenou - ač digitální - stále častěji dovolují. Co za tím stojí, a čím se středověké hry mohou vyznačovat?

Nové hry, které vyjdou v příštím týdnu

S blížícím se koncem května jako by se herní průmysl opět roztáčel do vyšších obrátek. Důkazem je i nový týden, který přináší několik titulů, které pokrývají široké spektrum žánrů a témat. Je libo historickou realtime strategii? Nebo snad výlet do světa Elder Scrolls? Případně se vrhnout do víru střetu mezi lidmi a androidy v budoucnosti a nebo se naopak vydat do minulosti v remasteru jednoho kultovního akčního RPG? Seznam nových her, které vyjdou v příštím týdnu pro vás jako vždy připravil Honza Vondrášek.

Strategie Ancestors Legacy se posledním trailerem připravuje na brzké vylodění

Dorazil dřív, než kdokoli čekal, tiše, rychle, nenápadně. Přinesl s sebou křik raněných, mlčení padlých a kecání živých. Launch trailer na strategii Ancestors Legacy se zákeřně zjevil celých pět dní před vydáním, jen aby vás upozornil, že je načase pomalu začít vytahovat peněženky, tedy pokud máte náladu na polskou verzi Company of Heroes zasazenou do temného středověku. Možná se do takové nálady dostanete, když vám prozradím, že se Ancestors dali dohromady s Kingdom Come: Deliverance.

Půlhodina anglosaské kampaně Ancestors Legacy ukazuje proměnlivé, brutální bojiště

Po tuhé velikonoční zimě zavládlo skoro až letní počasí, takže by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby mnozí z vás slyšeli za okny šplouchání vody. Buď se někteří otužilejší jedinci vyrazili vykoupat, anebo se k vašim břehům už blíží nájezdníci v drakkarech. Ancestors Legacy, polská středověká strategie silně připomínající Company of Heroes, se blíží svému květnovému vydání a tentokrát se nechlubí svým kompetitivním multiplayerem ani Vikingy, nýbrž půlhodinovými záběry z hraní singlové kampaně za Anglosasy.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
31. května 2018
Recenze