zavřít

První polský král Boleslav Chrabrý nemá v nové kampani Ancestors Legacy slitování

Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Destructive Creations nás svým prvním počinem úplně nenadchlo. Brutální hra Hatred měla za cíl šokovat, což se jí dařilo víc než dobře, ale vyvražďovat nebohé občany pro nás nebyla taková zábava jako pro její tvůrce. Avšak svým dalším počinem (teď nemyslím IS Defense) si u nás letos napravili reputaci. Ancestors Legacy je solidní taktická realtimovka, která navíc dostává obsah zdarma a paradoxně ještě zlevňuje.

Nová kampaň přichází formou updatu, takže se neděste žádného placeného DLC. Tvůrci se zkrátka chtějí odměnit věrným fanouškům pěti misemi, které pokrývají život prvního polského krále Boleslava Chrabrého v letech 1013 až 1018. Ale samozřejmě se tím snaží i přitáhnout nové ovečky na brutální porážku.

Z tohoto důvodu padá cena Ancestors Legacy z dosavadních 40 eur na 30. Nejde o žádnou akci s dočasnou slevou, ale nově posazenou cenovku, se kterou už nic nehne. Tedy kromě další slevy či trvalého zlevnění. O kvalitách a nekvalitách hry se dočtete v recenzi Marse Vertiga a přímo na Steamu si můžete vyzkoušet demo.

Ancestors Legacy

Tagy: strategie historická realtime

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.