Amplitude

Amplitude

Články

V lednových hrách z PS Plus si zalyžujete i zabojujete

Když se podívám z okna ven (ať už v Praze, nebo na venkově u rodičů), tak po sněhu není ani vidu, ani slechu. Vánoce na blátě se zjevně stávají novodobou tradicí a za bílou pokrývkou se musíme vydat do našich nebo zahraničních hor. Anebo do virtuálního světa díky lednové nadílce na PlayStationu.

Moderní verze kultovní hudební hry Amplitude vyjde na začátku ledna

Dlouhé mlčení kolem nové verze hudební klasiky z roku 2003 končí. Tvůrci z Harmonix vydali trailer na novou verzi Amplitude s tím, že hra vyjde už 5. ledna příštího roku. Nejdříve pro PlayStation 4, přičemž verze pro PlayStation 3 bude následovat krátce poté.

Hudební Amplitude představuje první záběry z hraní

Pamětníci možná ještě vzpomenou na Amplitude z roku 2003 a z dob PlayStationu 2 od studia Harmonix. Jméno hry v titulku tohoto článku pak není podobností čistě náhodnou - opět máme co do činění s hudebním titulem. Opět je řeč o značce PlayStation. Nová Amplitude byla představená v rámci akce PlayStation Experience, vyjde exkluzivně pro PlayStation 4 a PlayStation 3 a momentálně se nám prezentuje vůbec prvním trailerem se záběry ze samotného hraní.

Bleskovky

  • 9. 3. 2015 - Vývojáři hry Amplitude cílí u PS4 verze na rozlišení 1080p při 60FPS.