V lednových hrách z PS Plus si zalyžujete i zabojujete
zdroj: tisková zpráva

V lednových hrách z PS Plus si zalyžujete i zabojujete

2. 1. 2019 11:11 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Když se podívám z okna ven (ať už v Praze, nebo na venkově u rodičů), tak po sněhu není ani vidu, ani slechu. Vánoce na blátě se zjevně stávají novodobou tradicí a za bílou pokrývkou se musíme vydat do našich nebo zahraničních hor. Anebo do virtuálního světa díky lednové nadílce na PlayStationu.

PS Plus otevírá novou sezónu zimními sporty s dva roky starou Steep. Ubisoft se tímto titulem rozhodl oživit poměrně neaktivní žánr a naštěstí nešlo o vyložené zklamání. Bohužel ani o vyloženou pecku. Nicméně fyzikální engine, velký otevřený svět a jednotlivé disciplíny se společně starají o slušnou porci zábavy.

Nechybí zde lyžování a jízda na snowboardu, ale rovněž můžete roztáhnout křídla svého wingsuitu nebo se snést do údolí s padákem.

zdroj: Archiv

Zimní sporty (zejména ty virtuální) nejsou pro každého, ale hraní si na rytíře už zní jako obecně velice populární disciplína. Druhou hrou předplatného jsou Portal Knights, kteří mají mnohem víc společného s Minecraftem než s Portalem od Valve.

Svět složený z kostek a možnost jeho přetváření, kutání surovin, boj s nepřáteli, kooperace... Jediný snadno rozpoznatelný rozdíl je v detailnější grafice. Což samozřejmě neznamená, že by hra nebyla dobrá. Sám jí dám šanci.

Předplatné tradičně doplňují dvě hry pro PlayStation 3 a další dvě pro Vitu. Na první jmenovanou konzoli dostáváte HD kolekci bojovky s létajícími roboty Zone of the Enders a rytmickou hru Amplitude. V handheldu si zase dáte JRPG Fallen Legion: Flames of Rebellion a akční plošinovku Super Mutant Alien Assault. Všechny hry by měly být dostupné co nevidět.

Nejnovější články