Alpha Protocol
Věková dostupnost

Alpha Protocol

Články

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Hodil by se vám návod na Alpha Protocol, čeština do adventury Lost Chronicles of Zerzura nebo snad nějaký wallpaper s motivem World of Warplanes, Goodbye Deponia či Shelter? Právě tyhle a další kousky přidali kolegové z ABCgames do své databáze v uplynulých dnech, ale neznamená to, že si u nich nevyberete nic dalšího. Stačí se mrknout k nim na web.

Návody, češtiny a cheaty z ABCgames

Z týdenního souhrnu nově přidaných materiálů na webu ABCgames stojí určitě za vyzdvihnutí třetí část návodu pro skvělé RPG Fallout: New Vegas (recenze) a kompletní návod pro DLC Mafia 2: Joe’s Adventures. Ne že by přídavek k české hře byl extra tuhý, ale návod se hodí už jen proto, aby vám něco neuniklo. Neobsáhlejší je však tento týden sekce trainerů, z nichž by se vám mohly hodit kousky pro Precursors (článek), Alpha Protocol, White Gold (Xenus 2) a další komplexní hry. Kompletní výpis nových materiálů na ABCgames po rozkliku.

Best of 2010: Nejlepší RPG

Těžko říci, jestli RPG hry patří v našich končinách stále k nejpopulárnějším žánrům – určitě ale patří k nejdiskutovanějším, soudě dle čtenosti RPG recenzí a článků na Games. Dali jsme si proto s výběrem nejlepší RPG hry roku 2010 záležet, každou volbu jsme v hlavě desetkrát obrátili. A že bylo nakonec z čeho vybírat!

SEGA sází v EU na Sonica, Total War a Football Manager

Zkušený matador (nejenom) videoherního byznysu (launchoval v EU původní PlayStation, působil v...

Detaily DRM ochrany Alpha Protocol

Na kolik PC budete moci nainstalovat špionážní akci od Segy? A bude vyžadovat internetové připojení?

Alpha Protocol aneb vítejte doma!

Lepší uvítanou si Madison pro agenta CIA Thorntona ani připravit nemohla.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
8. června 2010
Recenze