Alone in the Dark
Věková dostupnost

Alone in the Dark

Články

Atari chystá remaky hororovek Alone in the Dark a Haunted House

Horory patří mezi nejfrekventovanější žánry současnosti a v Atari si tedy řekli, že přišel čas přehrabat truhlu s rodinným stříbrem a zkusit přeleštit nějaké tituly. Sáhli hodně hluboko, skoro až na dno, protože se rozhodli vytáhnout dva klasické tituly a vyrobit jejich předělávky. První z nich je Haunted House, která vyšla v roce 1982 na Atari 2600, zatímco druhou je Alone in the Dark.

EA opět propouští a tvůrci Test Drive skončili úplně

Není to tak dávno, co EA oznámila propouštění napříč několika studii v Montrealu, Los Angeles a dalších místech. Teď tu máme další vlnu propouštění, která se dotkla primárně mobilního studia v Montrealu. Podle zdrojů Gamasutry má jít o 200 až 250 lidí, kteří přišli o práci v těchto dnech. Zbytek studia se má propouštět postupně, až se vyřeší přesun infrastruktury, zákaznické podpory a podobných věcí. Přesun má probíhat zhruba do poloviny června. Poté se očekává, že se EA Montreal zavře úplně.

Video-recenze Alone in the Dark

Vyslyšeli jsme volání po více dabovaných video-recenzích a pro pilotní dílo jejich dalšího autora si vybrali starší hororovou adventuru s dokonalou interakcí s prostředím a hrátkami s ohněm.

Změny v PS3 verzi Alone in the Dark

Láká i na vytříbenější ovládání s pružnějšími reakcemi hlavního hrdiny.

<i>Atari kopou kvůli Alone in the Dark</i>

Vyhrožují žalobou magazínům s předčasnou recenzí a objasnili, jak funguje internetová aktivace hry.

Alone in the Dark zhodnocen: 3/10

O recenzích-rychlokvaškách, přebírání skóre odjinud a oblastech, v nichž hororová akční adventura zle pohořela.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
24. června 2008
Recenze