Age of Mythology: The Titans

Age of Mythology: The Titans

Články

Vylepšená verze Age of Mythology vyjde v květnu

Kultovní Age of Mythology, včetně své experimentálněji laděného datadisku The Titans, by počátkem května měla dorazit na Steam v "remasterované" verzi. Nabídne prý celou řadu grafických vychytávek, stejně jako integraci se Steamem pro efektivnější ukládání pozic do cloudu, a dále multiplayer, kartičky nebo achievementy. Propojení se nová verze dočká i s Twitchem.

Age of Mythology: The Titans hotov

Společnost Microsoft dnes oznámila, že připravovaný datadisk k oblíbené real-time strategii Age of Mythology - The Titans, je již hotov a od 30.

Zajímavosti o Age of Mythology: The Titans

Datadisk Age of Mythology: The Titans uvede do hry novou, již čtvrtou, kulturu - Atlanťany, se kterými se včetně jejich jednotek a bohů blíže seznámíte v průběhu 12ti misí singleplayerové kampaně.

Atlanťané v Age of Mythology: The Titans

Ještě než se vlády ve starověkém Řecku ujali známí olympští bohové jako Zeus, Poseidon, Hádes ad., patřil zdejší trůn Titánům, jejichž vůdcem byl Kronos.

Age of Mythology: The Titans plné změn

O úspěchu Age of Mythology asi není třeba nijak pochybovat.

Do světa s Age of Mythology: The Titans

Příznivcům real-time strategií jistě neuniklo, že v současné době probíhá vývoj nového datadisku k oblíbenému Age of Mythology, od Ensemble Studios a Microsoftu.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
30. října 2003
Recenze