zavřít

Age of Mythology: The Titans hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Microsoft dnes oznámila, že připravovaný datadisk k oblíbené real-time strategii Age of Mythology - The Titans, je již hotov a od 30.

září by měl být v prodeji. Hráči se tak konečně dočkají úplně nové kultury - Atlanťanů, kteří s sebou přinesou i zcela novou mytologii. Protože se o tomto ztraceném národu mnoho neví, měli vývojáři, kterými jsou Ensemble Studios, poměrně velkou volnost při tvoření jejich architektury i jednotek, které budou stejně jako u ostatních unikátní. O to dramatičtější ale budou střety se třemi původními kulturami - řeckou, egyptskou a norskou. Datadisk se bude moci pochlubit novou kampaní, 12 novými božskými silami, 18 novými lidskými jednotkami a 10 impozantními mytologickými kreaturami. Chybět pochopitelně nebude ani mutliplayer.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.