Zajímavosti o Age of Mythology: The Titans
zdroj: Archiv

Zajímavosti o Age of Mythology: The Titans

27. 8. 2003 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Datadisk Age of Mythology: The Titans uvede do hry novou, již čtvrtou, kulturu - Atlanťany, se kterými se včetně jejich jednotek a bohů blíže seznámíte v průběhu 12ti misí singleplayerové kampaně.

Ještě předtím, než moc převzali řečtí bohové, totiž bájnému světu vládli obři titáni, kteří se také stanou zásadní součástí chystaného přídavku. I po nástupu Dia se titáni snaží získat zpět svoji moc a dopomoci jim k tomu mají právě jejich vyznavači Atlanťané. Ti se asi nejvíce podobají kultuře Řeků, ačkoliv na jejich straně fungují herní principy trochu jinak, což jsme už zmiňovali dříve, stejně jako charakteristiky titánů jednotlivých kultur. Vybalancovat hratelnost tak, aby si všechny čtyři strany byly rovnocennými soupeři, dalo prý chlapíkům z vývojářského týmu Ensemble Studios pořádnou fušku.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Změn a nových možností se dočká také herní uživatelské rozhraní a drobných vylepšení byste si měli všimnout též u grafické stránky titulu. Díky tzv. bookmarkům (virtuálním záložkám) u nahraných herních záznamů se budete moci rychleji a pohodlněji dostat k zajímavým úsekům a momentům vaší hry. Tvůrci dále slibují přidané prvky a nové funkce u editoru, díky kterým budou vámi vytvořené scénáře ještě bohatší a zajímavější. Do multiplayeru přibude také nová a jinak vcelku obvyklá možnost zapojit se do hry coby pouhý pozorovatel. Po probíhajícím intenzivním betatestování by měl být datadisk Age of Mythology: The Titans venku letos v říjnu. Více o něm napoví též trojice nových screenshotů, umístěných do naší galerie.

kate

Nejnovější články